Komentāri / TP aizejot, valdība nekristu
 

12 komentāri

EES
Sabiedrībā pazīstamais vadības speciālists un uzņēmējs Mārtiņš Bondars norādījis, ka Latvijā nav valdība, bet ir koalīcija. Trāpīgi un neapgāžami! Varu ir “uzurpējuši” grupa cilvēku, kuri izveidojuši Latvijas Republikas Ministru kabineta 9.Saeimas frakciju padomi, 2009.gada 11.martā, noslēdzot sadarbības līgumu un nosakot, ka ministru prezidentam ir šādi no šī līguma izrietoši pienākumi: “…pildīt sadarbības padomē pieņemtos lēmumus” un, ka “... sadarbības padomes lēmumiem ir saistošs raksturs”.
Latvijas Republikas Satversmē noteikts, ka Ministru kabinets sastāv no ministru prezidenta un viņa aicinātiem ministriem un Ministru kabinets apspriež visus atsevišķus ministriju izstrādātos likumprojektus un jautājumus, kuri attiecas uz vairāku ministriju darbību, kā arī atsevišķu kabineta locekļu ierosinātus valsts politikas jautājumus.
Nepieciešams uz laiku apturēt šo Satversmei neatbilstošo veidojumu – sadarbības padomi un tajā paustos nosacījumiem – kas pilnībā ierobežo premjerministra rīcību un valsts pārvaldi kopumā. Tas spilgti izpaužas pēdējā laikā, kad atsevišķi sadarbības partneri padomi sāk izmantot kā likumīgu valsts pārvaldes institūciju. Veicot šādu procedūru nebūs pārkāpta Satversme vai kāds esošo normatīvais akts, bet nostiprināta valsts pārvalde un Satversmē noteiktās Ministru prezidenta tiesības un pienākumi.
7.septembris 2009, 9:05 Atbildēt
vvilis
TP aiziet no valdības?Tas ir parādīt savu bezspēcību un manuprāt galīgu izgāšanos.Brīžos kad nezini ko darīt -prikiņsa šlangom.Tā mani mācija mans priekšnieks Vitaļij Ivanovič.
7.septembris 2009, 9:33 Atbildēt
JJans
Vieņiem liekas, ka izdevīgāk ir sēdēt opozīcijā un reņģēdāji pēc gada atkal nobalsos. Būtisks ir jautājums, kas atbildēs par pieļautajām kļūdām valsts pārvādē?
7.septembris 2009, 10:08 Atbildēt
zzb
lai beidzot sāk atbildēt jaunais laiks.
7.septembris 2009, 10:25 Atbildēt
SSado
Pēc tā, kā Jaunais laiks šīs valdības veidošanas laikā izturējās pret LPP/LC, šāda LPP/LC rīcība stipri vien izskatās pēc mazohisma.
7.septembris 2009, 10:33 Atbildēt
KKopā ar TP līdz 6 bērnu ģimenēm!
Ja TP aizietu,visas ģimenes ar abiem strādājošajiem vecākiem un trīs bērniem raudātu!
7.septembris 2009, 11:13 Atbildēt
PPirms aiziešanas
Kur palika sociālā budžeta miljards?
7.septembris 2009, 11:14 Atbildēt
llita
TP vienmēr ir bijis Latviju iznīcinošs spēks. Tikai , lai Latviju novestu līdz bankrotam un iznīcinātu. Ja atgriezīsies kampējs ar savu kampēju, tad vienkārši jāiziet ielās un jāparāda viņu vieta pietiek Latviju izšiverēt. TP aizstāv visus , kam netīra pagātne ko var šantažēt un likt darīt ko galvenajam kretīnam vajag, lai iznīcinātu Latviju. Jūsu reitings ir1.8 LATVIJAS TAUTA jūs ir pārkodusi vairs neizdosies aizmālēt acis. Jūsu vieta pagātnē, ka bija Latvijā partija , kas bez kara un dabas katastrofām Latviju noveda līdz bankrotam. TP nav profesionāļu bet tikai kretīni. Pat tagad velk ārā veco Šķēli ar Lībani neviss jaunus perspektīvus cilvēkus, kam ir loģiskā domāšana.
7.septembris 2009, 11:34 Atbildēt
ččiepa
Ja TP aizies no valdības, ko JL vainos savā mazspējā un ideju trūkumā?
Domāju, Dombrovskis to saprot.

Ja TP ir principiāli atšķirīgs skats uz rīkošanos krīzes situācijā, tad uzņemties atbildību par Kampara/ Repšes idejām arī nav vērts. Lai JL parāda sevi, ko spēj.
7.septembris 2009, 11:55 Atbildēt
ččiepa >lita
Latviju iznīcinošs spēks ir muļķība! Cīnies ar to savā "lauciņā" un tad uzbrūc citiem.
7.septembris 2009, 11:57 Atbildēt
VVot tā
Gājējus un mirējus nevajag turēt!
7.septembris 2009, 12:27 Atbildēt
ppesņari
stāv barīnā. Ko ta dziež??????????ņem ņem brālīt tik ņem
7.septembris 2009, 12:54 Atbildēt