Komentāri / Kurš noplūdināja?
 

27 komentāri

vvārds
raksts smird..
12.oktobris 2017, 8:03 Atbildēt
vvelkomistam
Ko niekus, tu vienkārši nepievērs uzmanību savai higiēnai.
12.oktobris 2017, 8:15 Atbildēt
aarl
Raksta autors savas dzinsas mazgaajot reizi divos gados. Tas arii smird.
12.oktobris 2017, 9:19 Atbildēt
vvelkomistam
Jums velkomistiem beidzot derētu iemācīties latviski!
12.oktobris 2017, 15:33 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports – (Smejas.): Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
12.oktobris 2017, 8:20 Atbildēt
TTruba
Tà tam bús bút.Tik vajag pareizàs brilles lietot un visi laupítàji izskatísies pēc spàrnotiem debesu bérniem.Beidzot esam atzinusies tiesiskà bezspécíbà un mierígi varam gaidít pastaro dienu.Pat cerību esam aprakusi.Āmen!
12.oktobris 2017, 8:39 Atbildēt
VVilks
Tikai ķiniesu izmekletaji ,vai vismaz rumānu prokurore ,var glābt latviju ,šai valsti nav nekadas ceribas uz tiesiskumu ,viss ir saaudzis viena murksli kriminalnoziedznieki ,banditi ,korumpanti ,dienaszagļi policija ,prakuratura ,tiesa sābi ,knabi utt ,utt !
12.oktobris 2017, 9:05 Atbildēt
NNRA redaktorei A.Daukštei
Nu ļaujat M.Krautmanim mainīt viedokli,jo šī tēma viņu ir novedusi līdz radošai IZDEGŠANAI.
12.oktobris 2017, 9:40 Atbildēt
HHmm
Šī tēma Krautmani novedusi līdz šizofrēniskam prāta aptumšumam.
12.oktobris 2017, 22:42 Atbildēt
rrakstiet,kungs,rakstiet
Tā turēt.Atbalstu autoru šis komisijas apriešanas stila izkopšanā.Liekas gan,ka nozīmēto izmantojamo vārdu kopa kavē domas lidojumu.Vēlētos plašāku un dziļāku abstrahēšanos no sīkā latviskā kašķa un personu apķengāšanas.Lai spalva brīvi skrien!
12.oktobris 2017, 11:17 Atbildēt
TTur
jau tas ''lidojums'' apstājas ,kad sadaļa jāaizpilda, bet viss jau pateikts un tad nu sākas nožēlojama iepriekšējo tekstu atražošana.Vispār,M.K.līdzjūtība.
12.oktobris 2017, 15:57 Atbildēt
VViens Likums un viena Taisnība VISIEM!
Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem"

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi

7. pants. Nepublicējamā informācija

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas ir valsts noslēpums vai cits ar likumu speciāli aizsargāts noslēpums.

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas aicina uz vardarbību un pastāvošās iekārtas gāšanu, propagandē karu, cietsirdību, rasu, nacionālo vai reliģisko pārākumu un neiecietību, kūda uz citu noziegumu izdarīšanu.

AIZLIEGTS publicēt pirmstiesas izmeklēšanas materiālus bez prokurora vai izmeklētāja rakstveida atļaujas.

AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta tādu materiālu publicēšana, kuri pārkāpj nevainīguma prezumpciju.

AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta masu informācijas līdzekļu izmantošana, lai iejauktos personu personiskajā dzīvē.

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un cieņu un ceļ tam neslavu.

AIZLIEGTS publicēt personu korespondences, telefonsarunu un telegrāfisko ziņojumu saturu bez adresāta un autora vai viņu mantinieku piekrišanas.

AIZLIEGTS publicēt komercnoslēpumus un patentu noslēpumus bez to īpašnieka piekrišanas.

(...)

V nodaļa
Atbildība par šā likuma pārkāpšanu

27. pants. Atbildības pamati

Par šā likuma 7.pantā noteiktās informācijas publicēšanu vainīgās personas atbild Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

28. pants. Kaitējuma atlīdzināšana

Kaitējums, arī morālais kaitējums, ko masu informācijas līdzeklis nodarījis fiziskajai vai juridiskajai personai, sniedzot nepatiesas ziņas, ceļot neslavu un aizskarot tās godu un cieņu, publicējot ziņas un informāciju, kuru publikācija aizliegta ar likumu, masu informācijas līdzeklim jāatlīdzina šai personai Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

===========

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
12.oktobris 2017, 12:58 Atbildēt
vvārds
raksta autors vēl joprojām nav sapratis ,ka valsts jau ir nozagta un žurnāls ir konstatējis ,ka vainīgie ir trīs oligarhi.
12.oktobris 2017, 13:40 Atbildēt
KKrautmanim
Pat Jaunzēlandes ekonomists, izpētījis Latvijas attīstības problēmas, secināja, ka kamēwr valsti pārvaldīs trīs oligarhi, Latvija tiks izzagta un ies uz leju vai tml.- atstāsts. Un tu, Karutmani vēl neesi sapratis. Vai tiešām tev ir slima domāšana, ka muļķo lasītājus un aizbaidi lasīt šo avīzi?
12.oktobris 2017, 22:40 Atbildēt
BBotāniķe
Drošības policijai JĀATROD šīs informācijas izzadzēji un šo slepeno materiālu nopludinātāji,tad BŪS skaidri nolūki,kāpēc tas tika darīts.Tagad tas ir izdevīgi tikai lapelei IR un viņas paspārnē esošajai Vienotībai un Potaovstriķes-Juraš partijām.Vienreiz taču jāpieliek tam punkts!
12.oktobris 2017, 15:10 Atbildēt
zzootehniķe
kāda tur slepena informācija? trīs idioti kaut ko pamuldējuši un viss.
ja vēl būtu kādi ietekmīgi cilvēki vai kriminālas autoritātes
nekas tamlīdzīgs. sīkaļas
ko tādus vispār klausīties un ņemt galvā...
12.oktobris 2017, 21:05 Atbildēt
AAizdars L.
Kāpēc rīdzenes sarunas ir valsts noslēpums?
Kāpēc rīdzenes sarunas ir nozagtas un noplūdinātas presei?
Ja visas iespējamās valsts represīvās iestādes esot atzinušas, ka rīdzenes sarunās pilnīgi nekā nav, tad kas tur noslepenojams?.
Es arī sliecos uz to, ka rīdzenes sarunās iesaistītie personāži ir neveiksmīgas viduvējības, kuras neko vairāk par tukšu lielīšanos, savā dzīvē nav izdarījušas
12.oktobris 2017, 21:00 Atbildēt
MMariss
Māri, cik tu, atvaino, glups un glums puzes kalps. Vai tev nav neērti kladzināt sen izdilušas skaņas,Uz katra soļa atgādināt par lemberga nīstāko stili - sorosisti.
Kad vienreiz beigs graut NRA prestižu, Tu domā ka tauta ir tik glupa, ka neko nesaprot, kas ir kas?
12.oktobris 2017, 22:37 Atbildēt
ttas jau precīzi par lembergu
Krautmanis: "Par valsts nozagšanu vēl varbūt varētu nosacīti runāt tādā gadījumā, ja atklātos, ka valsti vada kādi publiski nezināmi aizkadra spēlētāji, kuri rausta partijas kā lelles un kurus neviens nav ievēlējis."
13.oktobris 2017, 6:15 Atbildēt
NNja
Lemberga komunistiski zaglīgs bezdējiens nāk no krautmaņa, veidemanes u.c. NRA atkritumu mutēm, Tāda man asociācija.
13.oktobris 2017, 7:48 Atbildēt
BBee
Ar šīm asociācijām Jums jāgriežas pie daktera Tvaika ielas iestādījumā un steigšus jālūdz palīdzība
13.oktobris 2017, 9:07 Atbildēt
..
Ko tad tev viņi tā nodarījuši?
13.oktobris 2017, 10:50 Atbildēt
ķķiploks
Re, mīļumiņ,kur tu esi atradies, esmu dikti noilgojies pēc tevis, pēdējā reize bija burvīga.
13.oktobris 2017, 13:48 Atbildēt
NNav lielāka dzeltenuma
Nav liekāka dzeltenuma un melu, ka NRA meli par Lembergu, katru dienu pa 3 raksti, kurus neņem nost mēnešiem ilgi. Vai lasītājoiem jau nav kritis NRA porestižs līdz pēdējam?

Beidziet labu avizi graut!
26.oktobris 2017, 13:54 Atbildēt
ggana ķērnāt burtus
Ei,skribent,vai tik tu negribi mums iestāstīt,ka īstajai dzīvei un tā sarunām nav nekāda sakara?Ka tie runātāji tāda tukšpļūtītāji vien ir?Uzdevumu visus apmānīt tev neizdosies,kaut vai tādēļ,ka ne visi lasa "Netkarīgo rīta avīzi".Kaut kā nemanu tevi citējam citos masu mēdīšanas līdzekļos.
13.oktobris 2017, 10:11 Atbildēt
oopis no laukiem
Ierakstiet Googles meklētājā sekojošu tekstu - 200 pierādījumi par plakano Zemi -,un ,ja jums ar psihi viss kārtībā tad noskatieties 2 stundu garo video,tomēr cilvēkiem ar traumētu psihi un vāju intelektuālo attīstību, video skatīties neiesaku. Kāpēc būtu vajadzīgi 200 acīmredzami apšaubāmu pierādījumu (klaju melu),ja pietiktu tikai ar vienu NEAPGĀŽAMU pierādījumu? Tāpēc,ka KVALITATĪVU pierādījumu nav un tāpēc jāspiež uz meliem un kvantitāti.
Ja pārejam pie Lemberga apsūdzībām,tad aina ir tieši tāda pati,kā iepriekšminētajā piemērā - 200 sējumu,bet nevienu epizodi nevar novest tik tālu,lai GODĪGA tiesa to uztvertu nopietni,tāpēc visas cerības jāliek uz "pierādījumu" kvantitāti. Trešā Reiha propagandas ministrs Ģēbelsa kungs savulaik noformulēja tos principus kādiem jāatbilst meliem,lai tiem sabiedrība noticētu un kādi tie bija mēs labi redzam iepriekšējā piemērā par plakano Zemi. Neapšaubāmi,ka mūsu 2 prokuroriem piemīt fantastiskas darbaspējas,jo 9 gados sacerēt 200 sējumus nav joka lieta,pat proletariāta dižais vadonis Uļjanovs šajā rādītājā stipri atpaliek! Tomēr viens jautājums paliek neatbildēts - kādi kriminālie spēki Pasaulē finansē šo melu Impēriju,gan attiecībā uz meliem par plakano Zemi,gan attiecībā uz safabricētajām apsūdzībām politiskajiem oponentiem?
13.oktobris 2017, 10:34 Atbildēt
JJa tu draudziņ nezini
KRAUTMANI, pajautā Šleseram, kas viņam nopludināja, ka notiek sarunu noklausīšanās, par ko viņš publiski ziņoja., sūdzējās Valsts prezidentam? To tu noteikti zini, bet ja nezini, pajautā saimniekam, viņš pilnīgi precīzi zina. Man tikai liekas, ka to izdarīja Streļčenoks, kurš tracināja Ju=tu Strīķi, lai sniedz informāciju, bet kad atteicās to darīt, neatskaitījās, trīs reizes atbrīvoja no amata, sodīja.
26.oktobris 2017, 13:49 Atbildēt