Strauji bremzējot, motociklists ietriecas automašīnā un salauž kāju

Aizvadītajā diennaktī Zemgalē 52 gadus vecs motociklists, strauji bremzējot, ietriecies automašīnā, kā rezultātā salauzis kāju un guvis galvas traumu, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vēl kāds 24 gadus vecs motociklists vakar aizķēris automašīnu un nokritis no spēkrata, gūstot vieglus ķermeņa savainojumus.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece aģentūru LETA informēja, ka negadījums ar 52 gadus veco motociklistu notika vakar, 6.maijā, ap plkst.16.40 pašā Jelgavas centrā, Lielajā ielā.

Saskaņā ar VP informāciju 1959.gadā dzimušais vīrietis, vadot motociklu "Yamaha XJ 600S", izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo automašīnu "Audi A6", kuru vadīja 1979.gadā dzimis vīrietis. Negadījuma vietā motocikla vadītājam tika konstatēts kreisā apakšstilba lūzums, galvas un kakla sasitumi.

Savukārt ap plkst.12.30 Jelgavā, Meiju ceļā, notika sadursme starp automašīnu "Volvo S80", kuru vadīja 1975.gadā dzimis vīrietis, un motociklu "Kawasaki ZX 600", kuru vadīja 1988.gadā dzimis vīrietis. Motocikla vadītājam konstatēti ķermeņa ādas nobrāzumi, labā ceļa locītavas sasitums, un viņš ārstējas ambulatori.

Sāpīgu kritienu piedzīvojis arī kāds stipri iereibis 65 gadus vecs velosipēdists. Viņš nogādāts slimnīcā ar galvas traumu.

Kopumā NMPD vakar saņēmis 1198 izsaukumus, 188 gadījumos cilvēki bija guvuši dažādas traumas.

Latvijā

Valsts policijas koledža (VPK) ir uzsākusi reflektantu uzrunāšanas kampaņu “Policija meklē Tevi!”, kuras laikā informēs par izglītības iespējām un priekšrocībām, kādas Valsts policijas koledža nodrošina saviem izglītojamajiem.