Greizsirdīgs ciemiņš namatēvam mugurā iedur nazi

Pagājušā gada 20. decembrī Rīgā, Rododendru ielā kāds vīrietis bija sarīkojis viesības, taču svinēšanas laikā viens no ciemiņiem uzsāka konfliktu ar namatēvu.

Konflikta laikā ciemiņš paķēra nazi un iedūra namatēvam mugurā, taču uzreiz pēc tam, saprotot, ka ir izdarījis noziegumu, aizbēga no notikuma vietas.

Uz dzīvokli tika izsaukti Kurzemes iecirkņa darbinieki, kuri noskaidroja ciemiņa identitāti un vēlāk izsludināja viņu meklēšanā. Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots arī nepateicīgā viesa iespējamais motīvs - konflikts izcēlies, jo ciemiņš bijis greizsirdīgs uz mājas saimnieka civilsievu.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus tika apzinātas aizdomās turētā iespējamās atrašanās vietas, taču kādu laiku viņam veiksmīgi izdevās izvairīties no policistiem. Taču vakar, 2.aprīlī, Kurzemes iecirkņa darbinieki, sadarbojoties ar Rīgas Kriminālpolicijas darbiniekiem, aizturēja 1982.gadā dzimušo vīrieti.

Pret aizturēto ir sākts kriminālprocess par smagu miesas bojājumu nodarīšanu un šobrīd turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Latvijā

Vairāk nekā puse, 57%, Latvijas pilsoņu zina, par kuru partiju balsos pašvaldību vēlēšanās, vai arī ir jau nobalsojuši iepriekšējā balsošanā, bet vērā ņemams apjoms, 22%, pilsoņu vēl nav izlēmis, kurai partijai uzticēt vietvaras vadīšanu, - liecina pētījumu kompānijas KANTAR jaunākā aptauja pēc “360 Ziņu” pasūtījuma.

Svarīgākais