Latgalē sieviete ar auto uztriecas gājējiem; trīs bērni nogādāti slimnīcā

Šorīt Viļānu pagastā, autoceļā Varakļāni-Dekšāri 1965.gadā dzimusī sieviete, vadot automašīnu "Audi", uzbrauca vairākiem cilvēkiem.

Sieviete, iespējams, bija izvēlējusies laika apstākļiem neatbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā taisnā ceļa posmā automašīna sāka slīdēt un uzbrauca gājējiem, kuri stāvēja ceļa malā.

Pēc notikušā ar dažādām traumām slimnīcā tika nogādāti trīs bērni, 2004., 2005. un 2006.gadā dzimušie (jaunākā meitene), kā arī viņu māte. Policija skaidro negadījuma apstākļus un iemeslus.

Latvijā

Eiropas prokuratūra (European Public Prosecutor’s Office (EPPO)) sadarbībā ar Latvijas Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) turpina rūpēties par Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu izlietošanu likumīgā veidā, tvarstot tos, kuri tiesībsargu ieskatā mēģina izkrāpt ES finanses.

Svarīgākais