Andreja Upīša memoriālajam muzejam nozagti vārti

© Publicitātes foto

Naktī uz 13. oktobri Andreja Upīša memoriālmājā ar dārzu Skrīveros, Daugavas ielā 58 darbojušies metāla zagļi, kuri izcēluši no eņģēm lielos dārza vārtus un aizveduši tos nezināmā virzienā.

13. oktobra rītā notikuma vietā ieradās policija, lai konstatētu nodarījuma sekas un veiktu nepieciešamās darbības lietas izmeklēšanai.

2004. gada pavasarī Skrīveru pagasta dome, pateicoties Eiropas fondu finansējumam, veica Andreja Upīša ielas rekonstrukcijas darbus. Visas ielas garumā tika mainīts žogs, pie ēkām izbūvēti jauni vārti, asfaltēts ielas segums, pie muzeja vārtiem ierīkota auto stāvvieta. Iela ieguva sakārtotu un mūsdienīgu veidolu. Iepriekšējais Andreja Upīša memoriālmājas žogs bija novecojis, daļēji saglabājies no laikiem, kad pats rakstnieks vēl pavadīja vasaras Skrīveros.

Latvijā

Valdība otrdien atbalstīja Veselības ministrijas (VM) ieceri no 2025.gada 1.janvāra reorganizēt Nacionālo veselības dienestu (NVD), nododot e-veselības politikas īstenošanu un ar to saistīto uzdevumu veikšanu SIA "Latvijas Digitālās veselības centrs".

Svarīgākais