Netālu no Ciemupes stacijas zem skārda plāksnes atrod satrūdējušu sievietes līķi

© f64

Kāda gājēja pagājušajā nedēļā netālu no Ciemupes stacijas zem skārda plāksnes atradusi satrūdējušu sievietes līķi.

Kāda sieviete, pastaigājoties ar suni, netālu no stacijas zem skārda plāksnes pamanījusi cilvēka kāju.

Par atradumu sieviete ziņojusi policijai, kura zem plāksnes atradusi satrūdējušu sievietes līķi.

Iespējams, mirusī ir sieviete, par kuras pazušanu 4.jūlijā policijai ziņoja viņas dēls. Sieviete pazudusi Līgo dienā.

Policija norīkojusi ekspertīzi un sākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu sievietes nāves cēloni. Notikušā versijas policija pagaidām neizpauž.

Žurnāls "Vakara Ziņas" pieļauj, ka atrastā sieviete varētu būt no kādām mājām Līgo dienā pazudusī persona vārdā Valentīna. «Esot solījusies iet pie kaimiņa, te pāri pļavai, un vairs nav redzēta. Neticu, ka viss notiek nejauši un ir tikai sagadīšanās,» galvu groza kāda no kaimiņienēm.

Žurnāls rakstīja, ka Ogres novada Ciemupē kautiņā, kas noticis kopīgas iedzeršanas laikā, nāvējošas traumas guvis 41 gadu vecais sešu bērnu tēvs Leons. Dzīvoklī, kur notika noziegums, jau pirms pusotra gada mīklainos apstākļos mirusi dzīvokļa saimnieka vecāmāte, bet māte šovasar pazudusi bez vēsts.

Latvijā

Šobrīd tikai rets cilvēks aizdomājas, ka mūsu valsts drošības garants ir ne tikai pretgaisa aizsardzības raķetes, bet arī veselīga sportiska jaunatne. To šobrīd ar tiesas un dārga advokātu kantora rokām mēģina iznīcināt labklājīgo sabiedrības slāni pārstāvošā Grīziņkalna apkaimes biedrība. Par to, kādēļ jāatbalsta jaunatnes sports, “Neatkarīgās” saruna ar Veselības ministrijas galveno speciālistu sabiedrības veselībā Pēteri Apini.

Svarīgākais