Aculieciniece stāsta par vīrieša pašnāvību Daugavā

Ilustratīvs attēls © Kaspars Krafts/F64

Trešdienas rītā plkst. 8.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis zvanu no sievietes, kura kļuvusi par liecinieci kāda svešinieka nāvei, vēsta "Degpunktā".

Pāris minūtes pēc aculiecinieces zvana operatīvajiem dienestiem, ugunsdzēsēji ieradās Krasta ielā. Tur, Daugavā sniedzas aptuveni 30 metrus gara laipa.

Pateicoties aculiecinieces norādēm, meklēšanas darbi nebija ilgi. Noslīkušais pusmūža vecuma vīrietis tika atrasts vairāk nekā 10 metru dziļumā. Par spīti tam, ka sieviete uz 112 zvanīja laicīgi un arī brigāde ieradās ātri, vīrieša dzīvību glābt neizdevās.

Šajā gadījumā vīrietis Daugavā ielēca ar sev rūpīgi piestiprinātu mugursomu, kurā atradās smagumi. Pēc apstākļiem spriežot, viņš apzināti atņēma sev dzīvību.

“Bojāgājušā vīrieša identitāte ir noskaidrota un, kā ierasts šādos gadījumos, tiks uzsākts kriminālprocess,” komentē Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Latvijā

Nupat aizvadītajā valsts pārbaudījumu sesijā Valsts izglītības satura centrs (VISC) saņēmis informāciju par diviem iespējamiem matemātikas un angļu valodas eksāmenu jautājumu noplūdes gadījumiem, žurnālistiem pavēstīja VISC Vērtēšanas un analītikas departamenta direktors Normunds Rečs.

Svarīgākais