Latgalē autoavārijā gājis bojā zīdainis

Vakar Latgalē divu automašīnu sadursmē gājis bojā četrus mēnešus vecs zīdainis, bet vēl četri cilvēki cietuši.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojā aģentūru LETA informēja, ka vakar ap plkst.19.30 autoceļa Ilūkste-Subate 29.kilometrā sadūrās automašīna "BMW", kuru vadīja 1978.gadā dzimis vīrietis, un automašīna "VW Passat", kuru vadīja pagaidām neidentificēta persona.

Ceļu satiksmes negadījuma vietā no gūtajām traumām nomira četrus mēnešus vecs zīdainis, kurš atradās vienā no avarējušām automašīnām, kā arī cieta četri cilvēki, kuri atradās abās automašīnās un kuri ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdzes pienākumu izpildītāja Anastasija Laizāne aģentūru LETA informēja, ka ceļu satiksmes negadījums noticis brīdī, kad "VW Passat" no lauku ceļa izbraucis uz galvenā ceļa.

Ceļu satiksmes negadījumā bojā gājušais zīdainis atradies automašīnā "VW Passat".

Latvijā

Lai trešās valsts pilsonis varētu ieceļot Latvijā ar nodomu studēt vai strādāt, viņam jāsaņem vīza vai uzturēšanās atļauja, “Neatkarīgajai” atbild Ārlietu ministrija. Noteikumu šo dokumentu saņemšanai ir daudz, un tie ir nopietni. Tomēr Rīga ir pilna ar eksotiska izskata vīriņiem un sieviņām. Studenti un zivju pārstrādes uzņēmumu darbinieki? Kā viņi visi iekļūst Latvijā? Un cik efektīvs ir Valsts robežsardzes darbs šajā situācijā?

Svarīgākais