Otrdiena, 5.marts

redeem Aurora, Austra

arrow_right_alt Latvijā \ Kriminālziņas

Konfliktam pārraugot fiziskā vardarbībā, vīrietis Ventspilī nogalina savu paziņu

© f64.lv, Dmitrijs Suļžics

Kā jau informējām, naktī no 31.decembra uz 1.janvāri, ap pulksten 02.40 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspilī, Saules ielā pie daudzdzīvokļu nama atrasts vardarbīgā nāvē miris vīrietis. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu, veica procesuālās un izmeklēšanas darbības, un noskaidroja noziedzīgā nodarījumā iespējamo vainīgo personu.

Valsts policijas amatpersonas aizdomās par slepkavību aizturēja vīrieti un devās uz tiesu lūgt vīrietim piemērot drošības līdzekli - apcietinājumu, kas ir stājies spēkā.

Aizturētajam ar bojā gājušo bija savstarpējs konflikts, kas, visticamāk, pāraudzis fiziskā vardarbībā, kas rezultējies ar vīrieša nāvi.

Šobrīd Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavību. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.