Sestdien, ap plkst. 4.45 Bauskas novada Bārbeles pagastā auto priekšā izskrēja trīs zirgi. Automašīnas "Peugeot" vadītājam no viena skrienošā zirga izvairīties neizdevās.
Sadursmē bojāts automobilis.
info
Uzzini pirmais kas interesants noticis Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā
No 10. līdz 16. augustam Ikšķilē izskanēs VII Starptautiskais Operetes festivāls, kurā viesosies starptautiski atzīti mūziķi no dažādu valstu teātriem, godalgots džeza trio no Ungārijas, kā arī virkne jauno vokālistu un mūziķu.
Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos aust prieks un lepnums par tautu, par valsti un par Latviju, uzrunā XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā "Te-aust" teica Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.