Ceturtdien no karjera un upes izcelti divi noslīkušie

 
©Dāvis Ūlands/F64

Vakar no ūdenstilpēm izcelti divi bojāgājuši cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Viens bojāgājušais tika izcelts Salaspils novadā no karjera, bet otrs - Jūrmalā no upes.

Bojāgājušie nodoti Valsts policijas darbiniekiem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 57 izsaukumus. 22 izsaukumi bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 - uz glābšanas darbiem, bet 10 - bija maldinājumi.

Vakar plkst.23.46 VUGD saņēma izsaukumu Rīgā, kur pie piecstāvu mājas augšēja stāva dzīvokļa durvīm dega papīri 0,1kvadrātmetra platībā.

Notikumā cieta viens cilvēks, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst.21.13 tika saņemts izsaukums Liepājā, kur no trīsstāvu dzīvojamās ēkas pagraba nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ēkas pagrabā deg muca ar ķīmisku vielu 0,5 kvadrātmetru platībā. No ēkas evakuēti 15 cilvēki. Cietušo nav.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, vieglā automašīna, piededzis ēdiens, sausā zāle, kravas automašīnas riepa, skapis dzīvoklī, dvielis uz plīts, nepieskatīts ugunskurs, elektroinstalācijas vadi dzīvoklī, koks, kravas automašīnas piekabe.

Cilvēku evakuācija bija nepieciešama Liepājā, kur piecstāvu mājā bija jūtama gāzes smaka. Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas evakuēja 14 cilvēkus. Gāzes avārijas dienests likvidēja gāzes noplūdi, un telpas tika izvēdinātas.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!