Sestdiena, 13.aprīlis

redeem Egils, Egīls, Nauris

arrow_right_alt Latvijā \ Kriminālziņas

Tērvetē ar cirvi smagi savainots jaunietis

© f64.lv, Kaspars Krafts

Šī gada 28. martā Tērvetē savstarpēja konflikta laikā vīrietis ar cirvi nodarīja miesas bojājumus kādam jaunietim, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Policisti par notikušo uzsāka kriminālprocesu, un vīrietim aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu 30. martā tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Tērvetē daudzdzīvokļu mājas pagalmā 1958. gadā dzimis vīrietis savstarpēja konflikta laikā ar cirvi iesita pa galvu 2000. gadā dzimušam jaunietim, nodarot viņam smagus miesas bojājumus.

Nekavējoties reaģējot uz izsaukumu, netālu no notikuma vietas Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa darbinieki aizturēja iespējamo noziedzīgo nodarījumu izdarījušo personu.

Izmeklēšanas laikā tika konstatēts, ka vīrietis noziegumu izdarījis, esot alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatēta 2,41 promile. Jāpiebilst, ka 1958. gadā dzimušais vīrietis iepriekš nav bijis sodīts.

Šobrīd par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu, bet jaunietis smagā, tomēr stabilā veselības stāvoklī atrodas slimnīcā.

Otrdien, 30. martā, ar tiesas lēmumu par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizdomās turētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. Turpinās izmeklēšana un precīzu nozieguma apstākļu un motīvu skaidrošana.