Svētdiena, 3.marts

redeem Marts, Tālavs, Tālis

arrow_right_alt Latvijā \ Kriminālziņas

Pabeigta izmeklēšana par iespējamiem pārkāpumiem Bruknas muižā

© Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency

Šī gada 2.martā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa amatpersonas nosūtīja izskatīšanai pašvaldību administratīvajām komisijām administratīvo pārkāpumu lietas par iespējamo fizisko un emocionālo vardarbību pret vairākiem bērniem Bauskas un Vecumnieku novados.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī ir pabeigta izmeklēšana administratīvo pārkāpumu procesu ietvaros par iespējamo fizisko un emocionālo vardarbību pret vairākiem bērniem biedrībā "Kalna svētību kopiena", un otrdien, 2.martā, administratīvo pārkāpumu lietas ir nosūtītas izskatīšanai Bauskas novada domes Administratīvajai komisijai un Vecumnieku novada domes Administratīvajai komisijai.

Saistībā ar diviem administratīvajiem procesiem par informācijas nesniegšanu, biedrībai "Kalna svētību kopiena" un nodibinājumam "Saknes un spārni" neatbildot uz Valsts policijas nosūtītajiem pieprasījumiem, tika pieņemti lēmumi par soda piemērošanu.

Savukārt, resoriskās pārbaudes materiāli par iespējamajiem tiesību normu pārkāpumiem saistībā ar noslēgto līgumu un pakalpojuma sniegšanu vienam bērnam ir pārsūtīti pēc piekritības izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai Labklājības ministrijai.