Traģiska diennakts: avārijās dzīvību zaudējuši pieci cilvēki

 
©Valsts policija

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos dzīvību zaudējuši pieci cilvēki, liecina Valsts policijas(VP) sniegtā informācija.

Jau vēstīts, ka vakar traģisks ceļu satiksmes negadījums noticis Madonas novadā, kur ap deviņiem no rīta Valsts policija saņēma informāciju, ka Madonas novada Aronas pagastā automašīna "Volkswagen Transporter" nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca dīķī. Pēc sākotnējās informācijas divām personām - automašīnas vadītājam un pasažierim - izdevās izkļūt no automašīnas pašu spēkiem, bet pārējie četri pasažieri negadījumā diemžēl gāja bojā.

Sākotnējās darbības notikuma vietā veica ugunsdzēsēji glābēji, lai glābtu automašīnā esošās personas, kā arī izceltu transportlīdzekli no ūdens.

Par notikušo Valsts policija uzsāka kriminālprocesu, kura laikā tiks skaidroti notikušā apstākļi. Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka ceļš konkrētajā posmā bijis apledojis.

Aizvadītajā diennaktī kopumā valstī reģistrēti 166 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 25 cilvēki un pieci gājuši bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 378 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 114 par ātruma pārsniegšanu, 17 par agresīvu braukšanu, četri par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un četri - narkotisko vielu iespaidā.