Vecpiebalgā zibens iespēris bērnudārzā

Vakar Vecpiebalgā zibens iespēris bērnudārzā, šodien Latvijas Radio informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Inese Veisa.

Pēc zibens spēriena bērnudārzā izcēlies ugunsgrēks 30 kvadrātmetru platībā. Cilvēki ugunsgrēkā nav cietuši, jo zibens bērnudārzā iespēris vakarā, kad bērnu tur vairs nebija.

Pagājušajā diennaktī daudzviet Latvijā glābējiem nācās piedalīties glābšanas darbos, saistībā ar stiprā vēja nodarītajiem postījumiem. Šāda palīdzība bija nepieciešama Balvos, Rīgā, Jūrmalā , Jēkabpilī un citviet.

Latvijā

No 2025. gada 23. augusta VAS “Latvijas Pasts” uz nenoteiktu laiku ir spiests pārtraukt pieņemt sūtījumus, kas satur priekšmetus, jeb sīkpakas un pakas piegādei uz Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV). Tas ir saistīts ar ASV prezidenta Donalda Trampa izdoto izpildrīkojumu par bezmuitas “de minimis” režīma apturēšanu visām valstīm.

Svarīgākais