Kratīšana "Rīgas satiksmē": policija pabijusi autobusu parkā Iļģuciemā
 
©Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency

Valsts policija pirmdien pabijusi arī pašvaldības uzņēmuma "Rīgas satiksme" autobusu parkā Iļģuciemā.

6.autobusa parkā Kleistu ielā 28 policija atradusies aptuveni stundu. To, vai likumsargi izņēmuši kādus priekšmetus, jāprasa policijai, aģentūrai LETA norādīja "Rīgas satiksmes" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Valsts policijas preses pārstāve Ilze Jurēvica aģentūrai LETA teica, ka policija saistībā ar veiktajām procesuālajām darbībām "Rīgas satiksmē" plašākus komentārus nesniegs.

Jau ziņots, ka pirmdienas rītā plkst.10 "Rīgas satiksmes" birojā Rīgā, Vestienas ielā 35, ieradās policijas darbinieki, kuri pārmeklēja atsevišķus kabinetus.

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieks Pēteris Bauska pirmdien žurnālistus informēja, ka birojā notikusi kratīšana kriminālprocesā, kas ierosināts par krāpšanu lielā apmērā.

Bauska informēja, ka kriminālprocesā veikta "virkne procesuālo darbību" tajā skaitā kratīšana "Rīgas satiksmē".

Pirmdien nebija aizturēta neviena "Rīgas satiksmes" amatpersona vai darbinieks. Tāpat neviena persona nav atzīta par aizdomās turēto un nevienai personai nav piemērots kāds cits procesuālais statuss.

Plašāku informāciju par šo kriminālprocesu Bauska nesniedza, taču apliecināja, ka veiktajām izmeklēšanas darbībām nav nekāds sakars ar sestdien paredzētajām Saeimas vēlēšanām.