Rīgā piedzērusies sieviete noveļas no lieveņa jumta un gūst smagas traumas
 
©F64

Ceturtdien mediķi snieguši palīdzību kādai reibumā esošai sievietei, kura, krītot no lieveņa jumta, guvusi vairākus, nopietnus ķermeņa daļu savainojumus, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.

Būdama alkohola reibumā, viņa uzrāpusies uz kāpņu telpas izejas jumta un kritusi no 2,5 metru augstuma.

Negadījums noticis ar kādu 55 gadus vecu sievietei Rīgā. Būdama alkohola reibumā, viņa uzrāpusies uz kāpņu telpas izejas jumta un kritusi no 2,5 metru augstuma. Cietusī ar ļoti nopietnām galvas, sejas, iekšējo orgānu un mugurkaula traumām nogādāta slimnīcā.

Vēl palīdzība sniegta 86 gadus vecam vīrietim Kurzemē, kuram, krāmējot malku, rokā iekodusi čūska. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Ar veselībai bīstamām alerģiskām reakcijām pēc kukaiņu kodumiem pie mediķiem vakar vērsušies vēl pieci cilvēki. 1,5 gadu vecam bērnam, ēdot ābolu, mēlē iedzēlusi lapsene, bet 39 gadus vecam vīrietim Kurzemē lapsene sadzēlusi muti brīdī, kad viņš grasījies padzerties.

Lapsene lūpā iedzēlusi arī kādai 59 gadus vecai atpūtniecei Vidzemē. Sievietei sākusies svīšana, nespēks, vemšana un uz brīdi viņa pat zaudējusi samaņu. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Kopumā mediķi aizvadītajā diennaktī devušies uz 1071 izsaukumu, no kuriem 202 bijuši saistīti ar negadījumiem un traumām.