Komentāri / Rīgā kāds 12.klases skolnieks izvērsis vērienīgu narkotiku kontrabandu
 

12 komentāri

AAk,kungs!
Vot,smerdelis!
23.aprīlis, 10:43 Atbildēt
&&&&
Nu gan jaunums - jau daudzus gadus arodskolās, tehnikumos, pat augstskolās notiek šāda narkotiku rotācija caur Latvijas pastu. Pasts nespēj pārbaudīt, kas ir sūtījumos, policija tēlo nezinīšus. Labs ''jumts'' np VP puses kādam un visiem labi.
23.aprīlis, 10:57 Atbildēt
RRu
Pareizi!
Par indes izplatīšanu vajadzīgs bargs sods!
23.aprīlis, 11:40 Atbildēt
zzane
Ne vienā vien tirgo narkotikas un uz pārbaudēm jau tiek brīdināti
23.aprīlis, 12:18 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu shadu smurguli uzreiz likvidetu pat mana kvartala.. Saproties, narkotikam ne !!! Ieroci vari rokas nemt arpus kvartala, vai pederasts prostitute but. Bet par narkotikam uzreiz likvides...Un es to uzskatu par pareizu temu. Labi , asi uztit ir viena lieta. Tas nav narkotikas. Alkahols daudz smagaka atkariba. et narkomans vienmer un visus nodos par devu. Un ka man atbildet, ja varbut tava mamma ar sievu vienmer priecajusies svetkos... Sarunat ar machitos, lai nogalina???
23.aprīlis, 12:22 Atbildēt
MMr.Susurs
Machitos - ir bezpridelshiki. No sakuma tevi nohaus, pec tam vel pasaudisies un tikai pec tam atnaks pec ligumcenas. Visatrak dzivojosha jaunatne paaule. Reti kursh 20 gadus sasniedz..
23.aprīlis, 12:25 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu ja tev nav kur likt to naudu, tad vientulai sievietei palidzi audzinat berninu. Loti izplatita paradiba Sao. Shokoladitem loti atrs sekss un loti atras sekas. Bet no favellam iznak loti izglitoti berni. Kapitalieguldijums nakotne... Un pat viskriminalakie mana kvartala puishi ir gimene tevi. Un dziedas un dancos ar meitu kopa, lai pec tam atkal klutu loti bistami.. Narkotikas izjauc saikni ar gimeni....
23.aprīlis, 12:31 Atbildēt
MMr.Susurs
Es neesmu nekads superraditajs jums. Katram pasham galva uz pleciem. Bet es vismaz vesa mira varu pastaigaties, gan pa Rio, gan Sao Favellam, nemaz jau nerunajot patr Rigas parodiju Maskachku... Ka tu attiecies pret citiem, ta ari attiecas pret tevi... Pardevi narkotikas, kadam gimene ienesi problemas
23.aprīlis, 12:38 Atbildēt
MMr .Susurs
Ja man vajadzes visdroshako apsardzi pasaule , es nekad , ne Latvieti ne krievu neloligshu. Bet chiganzenu. ka Jus sauciet romu. Bet man tik un ta chiganens. Ka es pret vina saimi attiekshos, ta ari vinsh pret manejo.. Man chiganzemos vienmer ir paticis, viens par visiem un visi pr vienu.. Galvenai tikai ar saime mati aprunaties, lai redz , ka ne tiki vini bet ari es esmu cilveks..
23.aprīlis, 12:44 Atbildēt
uučene
Tieši tāpēc skolā jāiet no 6 gadiem, lai šitādi šmurguļi nedeldē skolas solu 19 gados. Nez, tagad laikam izlaidums būs garām?
23.aprīlis, 13:46 Atbildēt
kk
kā tika vaļā no spaisiem?
23.aprīlis, 14:18 Atbildēt
SSuns
Izmeklētu šitādus šmurguļus kārtīgāk, tad saprastu, ka narkotikas lieto gandrīz katrs 5 skolēns!!! Cik neesmu redzējusi, ka sūta privāti vai saliek privātajos profilos!
23.aprīlis, 20:47 Atbildēt