Cēsīs noziedzinieks uzbrūk sievietēm; meklē cietušos
 
©Valsts policija

Šī gada 19.februārī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki aizturēja 1996.gadā dzimušu vīrieti, kurš uzbrucis divām sievietēm Cēsīs, nolaupot to rokas somiņas.

Jaunietis, 6.februārī, ap pulksten 07:18 Cēsu novadā, Cēsīs, Eduarda Veidenbauma ielā, pie SIA “Roze GV” teritorijas, uzbruka 1988.gadā dzimušai sievietei, pieprasot naudas līdzekļus. Kad cietusī atbildēja, ka šādu līdzekļu tai nav, persona, pielietojot vardarbību, nolaupīja rokas somu, kurā atradās naudas maks. Savukārt otrā gadījumā, 13.februārī, pulksten 20:28 Cēsu novadā, Cēsīs, Akmens ielā 2, jaunietis uzbruka 1957.gadā dzimušai sievietei. Vīrietis pieskrējis no mugurpuses un, nodarot fiziskus miesas bojājumus, tas nolaupīja rokas somu, kurā atradās naudas maks.

1996.gadā dzimušais jau iepriekš ir nonācis policijas redzes lokā. Policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka attēlā redzamā persona ir veikusi arī citus noziedzīgus nodarījumus. Jāpiebilst, ka jaunietis aizvadītā gada 20.novembrī tika atbrīvots no ieslodzījuma vietas, kā arī tas agrāk ir tiesāts par laupīšanām. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, kā arī personai piemērots drošības līdzeklis - apcietinājumus.

Policija aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamās personas pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem 64101202 vai 110.