Liepājā pasažieris šauj uz autobusa vadītāju

Attēlam ir ilustratīva nozīme. © F64

Vakar plkst.16 Liepājā, autobusu pieturā Rīgas ielā, ievainots autobusa vadītājs, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Signe Šteinberga.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka pagaidām nenoskaidrota persona pēc iepriekš notikuša maznozīmīga konflikta ar autobusa vadītāju, ar, iespējams, pneimatisko ieroci, iešāva viņam, nodarot miesas bojājumus.

1957.gadā dzimušais sabiedriskā mirkroautobusa vadītājs guvis miesas bojājumus un nogādāts mediķu aprūpē slimnīcā Rīgā.

Par notikušo policijā ir sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana. Ir noteiktas vairākas ekspertīzes, tiek apzināti video ieraksti un meklēts vainīgais.

Latvijā

Jau noteiktajam iemaksu samazinājumam pensiju otrā līmeņa uzkrājumos likumsakarīgi sekos atļauja daļu no otrajā līmenī uzkrātās naudas pārlikt uz pensiju pirmo – uz Latvijas valsts uzturētu līmeni. Ar diviem dažādiem priekšlikumiem par naudas pārlikšanas kārtību vakar klajā nāca Labklājības ministrija un Latvijas Banka.

Svarīgākais