Vīrietis uzlauž ēkas durvis, lai nozagtu motorzāģi

© F64

Pirmdien Rīgas Ziemeļu iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu ēku Vecāķu prospektā, kur notikusi zādzība, ziņo Valsts policija.

Policisti noskaidroja, ka zaglis, uzlaužot ēkas durvis, nozadzis motorzāģi. Izmeklēšanas laikā tika noskaidrota vainīgā persona un vakar policisti aizturēja 1991. gadā dzimušu vīrieti.

Identificējot aizturētā zagļa personību, policijas darbinieki konstatēja, ka viņš jau iepriekš vairākas reizes tiesāts par zādzībām un narkotisko vielu nelegālu glabāšanu. Aizturētais atzina savu vainu noziegumā un pastāstīja, ka jau pārdevis motorzāģi.

Par zādzību, iekļūstot telpā, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Latvijā

Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) sēdē pirmdien CVK priekšsēdētājas Kristīnes Saulītes darbu kritizēja trīs komisijas locekļi, pārmetot komisijas "neiesaistīšanu" Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu balsu apkopošanas procesā, kamdēļ arī viņiem neesot bijusi iespēja pārliecināties par rezultātiem.