Jelgavā izsauc policiju, jo kaimiņi skaļi sarunājas un urbj

© f64

Trešdien pulksten 23.20 Jelgavas Pašvaldības policija devusies uz Loka maģistrāli, no kurienes saņemtas ziņas par trokšņošanu kaimiņu dzīvoklī.

Izsaucēja skaidroja, ka kaimiņi sitot ar āmuru, urbjot, skaļi sarunājoties un tādējādi traucējot viņai un meitai ar nepilngadīgiem bērniem naktsmieru, ziņo portāls ZZ.lv.

No sievietes pieņemts iesniegums par notikušo. Vainīgā dzīvokļa durvis atvērušais vīrietis izteicās, ka viņam ar kaimiņieni ir konflikts, tādēļ viņa izsaukusi policijas darbiniekus. Iepriekš gan policija tur nav bijusi.

Vīrietis iepazīstināts ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem un ticis pie mutiska aizrādījuma.

Latvijā

Latvijas ekonomika 2025. gadā nepiedzīvos ievērojamu izaugsmi, ekonomiskā uzrāviena nebūs, liecina ekspertu secinājumi. Kā valstij panākt ambiciozu mērķu sasniegšanu; ko šobrīd darām nepareizi; kādu ietekmi uz Latvijas ekonomiku atstās jaunā ASV prezidenta Donalda Trampa ārpolitika – par šiem jautājumiem “nra.lv” izjautāja Rīgas Ekonomikas augstskolas profesoru un Valsts prezidenta izveidotās Valsts konkurētspējas komisijas priekšsēdētāju Arni Sauku.

Svarīgākais