Komentāri / Krievija pret Jehovas lieciniekiem
 

23 komentāri

SSterva
Jebkuru sektu vajadzeetu aizliegt protams arii so kura nekaunigi uzbazas.cilveekiem uz ielas un pat dzivoklos.kapec nevar komentet rakstu par lembergu va tas ir nra ipasnieks...
2.augusts 2017, 8:35 Atbildēt
pplūdi nāk
Tiešām,Sterva.Lai Jums vārdi un komati izbeidzas.
2.augusts 2017, 11:39 Atbildēt
>>
Nenāk, nenāk. Vairs plūdi nebūs. Un komati arī nebeigsies.
4.augusts 2017, 0:30 Atbildēt
ssaule
nu Paideru paklausoties vispār var nojukt prātā- muld to ko nezina.Un vispār aprobežots cilvēks izskatās.Starp citu medicīna ir gājusi tālu un daudzi pat nezina ka pastāv bezasins ārstēšana /mediķi paši to izmanto tikai neafišē/.Vai tad ja cilvēks negrib otru nogalināt tas ir slikti?
2.augusts 2017, 10:21 Atbildēt
SSakne
Vai nu raksta autors nesaprot, vai izliekas nesaprotam Dieva bausli: Tev nebūs citus dievus turēt!
Krievija ir pasludinājusi par savu dievekli putinu un kopā ar kirila sektu to fanātiski pielūdz. Tā tagad ir oficiālā valsts reliģija. Un ja kāds to apšauba, tiek izgrūsts.
2.augusts 2017, 10:28 Atbildēt
??
Tev TVnets vai Panorāma to pastāstīja? Jebšu esi vienkārši lēta trollene?
4.augusts 2017, 0:31 Atbildēt
""demokrāts"
juris daudzviet ir labs, taču šoreiz iebraucis ne savā auzu laikā...varbūt pats tāds !?
2.augusts 2017, 12:51 Atbildēt
RRita
Varbut piesakaties cik esat ar varu un hipnozi iekuvushi pie Jehovas lieciniekiem. Nezinatajiem un kritikiek loti iesaku- ludzu nesediet uz zara kuru zagejat!!!
2.augusts 2017, 14:14 Atbildēt
tto Rita
Ritiņ, re jau 170 tūkstoši, bet tie izredzētie takš tikai 140 tūkstoši būšot. Nestaigājiet apkārt aģitējot, labāk slēpjat visu informāciju, ka nepaliekat aiz borta.
4.augusts 2017, 0:29 Atbildēt
BBaiba
Vēl ilgi jāmeklē tik bezkaunīga un uzbāzīga sekta.Man arī kadu laiku uzbāzās,kamēr es dusmās piesolīju viņus kopā ar Jegušu un dziesmugrāmatu noripināt pa kāpnēm,jo viņi taktiskas atbildes nesaprot.
2.augusts 2017, 14:38 Atbildēt
ddepo
jehovas liecinieki uzbāžas ar saviem aģitatoriem it visur, pat zvana mājās pie durvīm! interesants piegājiens- vervēšana ar uzmākšanos, nez cik tiem vervētājiem samaksā par darbu?
2.augusts 2017, 15:08 Atbildēt
IInta
Savulaik ar taadaam agjitator-meiteneem lLiepaaja (tramvajaa braucot) papljaapaaju par to teemu. Briivpraatiigo tas darbs vinjam konkreeti bija - Taa " midioneeshana": sveshas zemes iepaziit un veel kaadu valodu iemaciities un nekaa religjiski fanaatiska tur nebija vispaar...
:)))
2.augusts 2017, 16:33 Atbildēt
IInta
Parasti gan taa tolerance stradaaa nezkaapeec tik vienvirzienaaa...Vareeji jau precizaak paskaidrot, kas gan tas taads bija par "starptautisko spiedienu" (in veel pie tam it ka apavisam neitraalaas "religjiju lietaas"?)....
:(?
Bet krievi jau savus vecticiibniekus iesmeereeja arii USA, kopaa at visu to savulaik nopaardoto Aljasku.
:)
2.augusts 2017, 16:28 Atbildēt
kk
tā sekta nav vajadzīga.
2.augusts 2017, 16:51 Atbildēt
zzeme
tavai zinaashanai tā ir oficiāla reliģija .Tā nav sekta.tad jau aizliegsim katoļus-daļa no viniem pedofili.
3.augusts 2017, 14:00 Atbildēt
tto zeme
Tā ir sekta.
4.augusts 2017, 0:25 Atbildēt
LLatvānis
Toties latvaniem vajadzigi gan jehovas ,gan islama liecinieki ! Judas nesnauž !
3.augusts 2017, 6:18 Atbildēt
SSkolnieciņš
Judasu vaēsturiskā dzimtene nav Latvija, tāpēc viņu reliģijai šeit nedrīkst lieki brēkt. Kristietību klapējam ciet Latvijā. Nav ko tos pasaku stāstītājus barot ar 17,3 miljoniem eiro gadā! Un vel no deputātu naudām Aglonai iedeva 200 000€? Par ko? Par pasaku stāstīšanu?
4.augusts 2017, 7:21 Atbildēt
SSkolnieciņš
*vēsturiskā
4.augusts 2017, 7:21 Atbildēt
//
līdz šim cienīju Paideru, bet tagad? Paskatieties cik ģimeņu cietušas Krievijā, kā jaunos nozombē, ir tak pierādījumi, krievi sargā savus bērnus no nejēdzīgām propogandām, sievietes no migrantu izvarotājiem
3.augusts 2017, 9:43 Atbildēt
SSkolnieciņš
Skumji, ka tikai kristietības atvasinājumus klapē ciet. Vajag pašu pareizticīgo baznīcu aizklapēt un veidot humānu pacifistu sabiedrību, kas ir ateisti un tic sev. Un pēc kristietības iznīcināšanas vajadzēs ķerties pie citām reliģijām. Mani besī reliģija. Tā nerisina sociālās problēma. A, ilūzijas pasaulei nevajag!
4.augusts 2017, 7:17 Atbildēt
ВВасиль
И ни слова о том, что Федор Чистяков убил свою подругу (зарезал ножом), потом отправился в сумасшедший дом, а далее в секту Свидетелей Иеговы. Вам важно мнение этого наркомана, психа и убийцы?
4.augusts 2017, 10:39 Atbildēt
ZZemgale
Asins pārliešanai nav vispārpieņemtu kritēriju

Katru gadu Amerikas Savienotajās Valstīs vien trīs miljoniem pacientu tiek pārlieti vienpadsmit miljoni vienību eritrocītu. Tie patiešām ir milzīgi skaitļi, tāpēc varētu domāt, ka asins pārliešanas praksē ārsti vadās pēc vispārpieņemtām normām. Taču izdevumā The New England Journal of Medicine atzīmēts, ka pastāv pārsteidzoši maz datu, ”pēc kuriem varētu vadīties, pieņemot lēmumus par asins pārliešanu”. Praksē ir vērojamas lielas atšķirības, turklāt tās skar ne tikai to, kas tiek pārliets un cik lielā daudzumā, bet arī to, vai transfūzija tiek veikta vispār. ”Asins pārliešana ir atkarīga no ārsta, nevis no pacienta,” teikts medicīnas žurnālā Acta Anæsthesiologica Belgica. Zinot šos faktus, nav jābrīnās par secinājumu, kas izdarīts kādā The New England Journal of Medicine publicētā pētījuma aprakstā: ”Aptuveni 66 procentos gadījumu asinis tiek pārlietas bez vajadzības.”
8.augusts 2017, 12:03 Atbildēt