Komentāri / Ratnieks: Ja ieviesīs maksas izglītību, turpināsies emigrācija
 

61 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

TTaisnība
Jā, Ratniek, tā arī turpini vienmēr argumentēt. bez emocijām liec galdā faktus, tad aizvērsi muti RP jaunajiem bļauriem unbeidzot visi sāks saprast, kas notiuek Latvijā ar izglītības reformu
10.decembris 2012, 11:52 Atbildēt
SSS
Betko gan Jūs citu gaidījāt no nra. Tai šādi pus-Ratnieki ir īsta medus maize.
10.decembris 2012, 12:16 Atbildēt
vvbnv
Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, личная переписка и многое другое. Да кстати все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт-- http://ovbaza.2sms.ru
10.decembris 2012, 12:18 Atbildēt
JJānis
Papildinot Ratnieku, mani ka bijušo IZM darbinieku visvairāk uzjautrinaja ministrijas reorganizācija. Tika skaļi prese paziņots, cik nodaļas un departamentu tika nolikvideti, bet realitāte nekas netika likvidēts, tika vienīgi nomainīti amatu nosaukumi. Ja kādreiz bija departaments ar nodaļām, tad tagad vienkārši departaments, bet iepriekšējie nodaļas vadītāji, tiek nosaukti par vecākiem referentiem vai vecākiem ekspertiem, amata apraksta saglabājot nodaļu vadītāja pienākumus. Dzīve tā izskatījās ka primitīva darbības imitācija. Parasti struktura tiek mainīta ka līdzeklis efektīvāka mērķa sasniegšanai, bet ja mērķa nav....:) un vel, skaidrs ka ministrijas vadība tika nomainīta pēc draugu principa nevis pēc profesionāla principa vai prata spējam.
10.decembris 2012, 12:19 Atbildēt
SSVF
Jaunajam studentam jasaprot, ka izglitiba ari ir biznes, ja valodu nezin, tad nekur arzemes preti nenem un jamekle darbs Latvija. Latvija vajadzigi loti maz augstskolu beidzeji. Lai stradatu arzemes , ne tikai anglu valoda jazin, bet ari nakosas mitnes zemes valoda.
10.decembris 2012, 12:40 Atbildēt
mmince
pareizi-augstskolai jābūt maksas,arī vidējai speciālai izglītībai-jo vismaz pēdējai ir Riropas stipendijas ,par katru kavējumu prasa ārsta zīmi-nu bet kavē bieži un daudz
10.decembris 2012, 12:47 Atbildēt
mmuris
Pareizi, lai tiktu sagatavoti labi kadri - darba ņēmēji - pasaules finanšu oligarhijai. Lai Latvijā tiktu sagatavota dzīves telpa (Lebensraum) izredzētajiem. Nihil novis sub sole
11.decembris 2012, 13:35 Atbildēt
JJēpītis
Pēc skata Ratnieks ir tipisks komjaunatnes pseidolīderis, nākamais birokrātiskais parazīts. Nedomāju, ka zinību alkstošie studenti nespēs viņu atšifrēt.Par LLU studentu savāktiem parakstiem, lai nevāvuļo. Trešā daļa studējošo bakalaura programā un vairāk kā puse maģistros ir no Ekonomikas fakultātes. Tikai cik viņu vajag ? Vismaz 30 citās augstskolās ir tādas pat programmas. Budžeta vietas jāparedz tikai Valsts pasūtījuma izpildei. Ja kāds grib iegūt *papīru* specialitātē bez pielietojuma, lai maksā pats, citādi savairosies visādi ratnieki un strādātgribošie būs jāimportē.
10.decembris 2012, 13:16 Atbildēt
aapdomā galu
Tev kā tipiskajam RP līdzsktrējējam teikšu , ka paļaujies uz savu galvu, atslābsti, apdomā un izsver. Pamatojies uz patiesiem reāliem faktiem. Nemeklē to, kā nav, jo Ķīlis neko jaunu nav radījis! Saņemies un esi pragmātisks nevis idiotisks!
10.decembris 2012, 16:15 Atbildēt
hhahahaa
Studenti saka,ka tas Ratnieks tāds iznirelis vien esot ,un izvirzīts,jo neviens cits nav vēlējies.Ha,ha,hāā
10.decembris 2012, 17:53 Atbildēt
hho ho ho
Vispār viņš kandidēja vēlēšanās un sīvā cīņā uzvarēja to Sorosa stipendiātu no Sorosa fonda dibinātās Rīgas Juridiskās augstskolas
11.decembris 2012, 13:30 Atbildēt
llapa
merkis - iznicinat latviju un latviesus. to dara musu valdiba ar dambrovski prieksgala.
11.decembris 2012, 9:13 Atbildēt
mmm
Vai pastāv arī iespēja, ka kaislīgie Ratnieka fani, katru, kurš atļausies sacīt,ko sliktu par Ratnieku, nenodēvēs par Ķīļa fanu?

šobrīd ir divas spilgtas nometnes- Ratnieka vs Ķīļa, taču aizmirst, ka ļoti liela daļa atrodas "pelēkajā pa vidu", jo neatbalsta ne vienu ne otru, bet līdz ko tiek teikts, kāds vārds par vai pret vienu no kungiem, tā tiek nez kādās fanu grupās ielikti.

saņēmās!
beidziet tā darīt, jo pašlaik nav vienkārši iespējama konstruktīva saruna publiskajā telpā ar vienu vai otru pusi, ir vien kaut kāda samazgu mētāšana no vienas uz otru pusi.
kaunējušies būtu!
11.decembris 2012, 10:01 Atbildēt
nnemaisies
Gan jau katrs tiks ar sevi galā pats. Kurš netiks, to novāks. Robčika pozīcijas iir stipri sašķobījušās tāpat kā viņa morālā platforma
11.decembris 2012, 13:36 Atbildēt
TTreikals
Un ne jau no Ķīļa jāprasa "bezmaksas" izglītība ...
11.decembris 2012, 10:10 Atbildēt
kkvarta
No kā tad, ja ne no t.s. izglītības ministra?
11.decembris 2012, 13:43 Atbildēt
LLauķis
Kas nav skaidrs?
Lembergam un līdzīgajiem vajag valdības krišanu. Te ir viens mēģinājums, izsist ķīli no cirvja, lai galva aizlido. Valdība ir sanaidota, ministrs ar rektoriem ar, un to paveic viens puika? Nebūsim naivi...
Mani bērni studē un Latvijas augstskolas liekas pietiekoši labas. Par Ķīli neliekas ne ziņas, jo saprot, ka tikai ministrija ar universitātēm kopā var ko mainīt.
Tāds Ratnieks, laukos saka ...pielipis kā sū.. pie rata. Nost nekrīt, bet smird.
Labāk Ķīlim vajadzētu paskatīties kā Zaķis savu augstskolu būvēja. Ko ministrijas ierēdņi paši sev sabūvējuši, privātos mācību centrus, mazās augstskolas.
11.decembris 2012, 23:16 Atbildēt
PPlāns
Kāpēc ir augstskolu autonomija ? Lai pašas izlemtu savus jautājumus. Ministrs pareizi saka, nav labi, domājiet kā tikt vaļā no slimības. Ausgstskoas, lai pašas domātu saka - ministr, dod plānu!
Studentu domes galva pat šito nesaprot...
Slikti jaunekli, ka dziedi līdzi biezajiem. Vismaz pats vienu konkrētu mainības ideju varēji pateikt.
11.decembris 2012, 23:23 Atbildēt
dduraks
Un no kurienes tik jaunam cilvēkam tipiska padomju laiku domāšana . Īsts nomenklatūras darbinieks . Pat izteicieni tādi kā Kalvītim . Kārtējais siles ruksis
12.decembris 2012, 9:20 Atbildēt
oods
Daudz ko cilvēks iegūst jau bērnībā un uz viņa redzesloku liels iespaids ir ģimenei un tās videi! Piedodiet, jo neko nezinu par viņa dzimtas ciltskoku.
12.decembris 2012, 10:33 Atbildēt
oodene
Ciltskoku var jau noskaidrot!!!
12.decembris 2012, 11:38 Atbildēt
RRatniek,tu esi demagogs !
Ratniek, tu megini iezimeties izmantojot visa sava diezgan ierobezota pratina spejas....
Nu nespid tev nekada politiska karjera !!! Tu labak apgusti kadu dzivei derigu prieksmetu kamer vel atrodies zem LU jumta... Tavas aktivitates pret Kila reformam nedaudz atgadina Lindermana un Osipova darbosanos . Skatoties uz tavi saja bilde man sada asociacija radas. Tu nedriksti parstavet visus studentus; Vini tevi neatzist par savu parstavi. Jo tu esi sava labuma mekletajs , ar metodem kadas pirms 20 gadiem lietoja Lembergs .....Sorry . Mes tevi neesam pilnvarojusi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12.decembris 2012, 9:39 Atbildēt
LLeimanis
Lieciet mani! Es no pareizās augstskolas un ar īpašām vajadzībām!
12.decembris 2012, 15:58 Atbildēt
MMurmulniece
Vidusskolai gan butu jabut bezmaksas. Ne visi vares apmaksat savas macibas. Ka gan latviesiem ka nacijai bus lemts izdzivot, jo vidusskolas privatizes. LAbi, varbut skolotaji iegus materiala zina, bet no otras puses jauniesiem obligati jaiegust videja izglitiba bez maksas!!! Nevajadzetu Latvijas jauniesus padarit par dumjakiem. Augstskolas gan varetu but par maksu, bet ne jau par nesamerigi augstam cenam. LAtvija vajg sagatavot augsni , t. i. specialistus, ka ari radit apstaklus, lai jauniesi neemigretu uz arzemem, jo nav jau noslepums, ka daudzi izvelas studet arzemes, ka rezultata rodas ta saukta "smadzenu noplude".
12.decembris 2012, 10:08 Atbildēt
iiks
Ļoti nepatīkami lasīt ši jaunā KUNGA komentārus. Vai viņš ir students? Vai viņš zin kāpēc simtiem absolventu ir bezdarbnieku? Ar kādām tiesībām šis jaunizceptais birokrāts var kritizēt ministru, bet nesaskatīt lietas butību, par ko ministrs iestājas?
12.decembris 2012, 10:28 Atbildēt
TTeobalds
Ja skatāmies procentuāli,tad bezmaksas augstākā izglītība ir tikai Igaunijā! Un,protams,Somijā,Zviedrijā,Norvēģijā,Dānijā,Vācijā,Čehijā,Ungārijā,Rumānijā,Slovēnijā,Grieķijā,Spānijā.
12.decembris 2012, 13:49 Atbildēt
xxxx
Ratniekaprāt sanāk, ka tiem kuri nevar pa brīvu dabūt Latvijā diplomu bez zināšanu seguma, nebūtu jābrauc lasīt sēnes Īrijā, jo Latvijā viņiem veikt melno darbu ir kauns.
12.decembris 2012, 14:05 Atbildēt
NNiks
Slima suņa murgi tas Ratnieka viedoklis ir. Izsakoties Ratnika vārdiem - multene ir viņš pats, un šitāda uzmanības vākšana tagad viņam palīdzēs kļūt atpazīstamākam. Skumji, ka šāds cilvēks pārstāv Latvijas studentus.
12.decembris 2012, 20:53 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!