Komentāri / Ratnieks: Ja ieviesīs maksas izglītību, turpināsies emigrācija
 

61 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

IIzglītība
Nedaudz izbrīna laikraksta vēlme intervēt cilvēku, kurš nav konsekvents savos uzskatos, ko lieliski demonstrē arī šodienas intervija. Tomēr vajadzētu padomāt, ko lasītājiem šķistu interesantāk intervēt, jo šī persona liekas aizdomīga ne vien savu uzskatu dēļ, bet arī fakts, ka pavisam nesen viņš visai Latvijai mēģināja ieskaidrot, ka viņa telefonu noklausās, kā arī mēģinājuši uzprikt par it kā labvēlīga lēmuma pieņemšanu kāda interesēs, lai gan lēmuma pieņemšanā viņam nav bijusi pilnīginekāda ietekme.

P.S. Pretīga intervija
10.decembris 2012, 8:27 Atbildēt
sstudents
Leimani, tas tu?
10.decembris 2012, 23:26 Atbildēt
lleimanis
Nu, es
11.decembris 2012, 13:42 Atbildēt
SSkolotāja
Par Ratnieku - saprotama lieta, jāatriebj Ķīlim, kurš mammu aizrotēja no ministrijas. Bet pats demagoģijas un melošanas talantu izkopjot, nākotnē var tuvoties viņa elkam - Lembergam.
10.decembris 2012, 8:39 Atbildēt
SStudents
Man kā LU studentam ir kauns par tādu savu un biedru pārstāvniecību kā Ratnieks. Pirms pāris nedēļām Sastrēgumstundā un arī citās publiskās izpausmēs ir bijis neērti Ratnieka vietā. Atbalstu reformas, vienalga kas tās ievieš - Ķīlis vai kāds cits, bet skaidrs, ka AI ir zemā līmenī - ir pieredze ar divām fakultātēm LU un draugu stāsti. Prasības no skolas puses ir vienkārši nožēlojamas. Tad beigās arī var sanākt, kā tajā aņukā- ar izcilību pabeidzu Rēzeknes filologus, tagad strādāju par sētnieku.
10.decembris 2012, 8:41 Atbildēt
nnepūt pīlītes!i
Tu tak neesi LU students! - nepūt miglu!!!
10.decembris 2012, 10:04 Atbildēt
rreksis
Atkal Leimanis! Nu gan! :)
11.decembris 2012, 20:54 Atbildēt
UUga
Skaidrs,ka sorosīti dzen ķīli Latvijas ātrākai iznīdēšanai...
10.decembris 2012, 8:43 Atbildēt
ees
Ratniek, ej mājās! Tāpat pārvēlēšana nespīd un vienīgi NRA vēl uzklausa šos nomoda murgojumus!
10.decembris 2012, 8:55 Atbildēt
ssesks
Ratniekam ir taisnība.Ja Jūs zinātu ,kādu demagoģiju veic Ķīlis un prese viņam lojālā,vai kā tiek veidoti raidījumi "SASTRĒGUMSTUNDA",vienam otram kuns par mūsu valsti rastos!
Jaunieši padomājiet ,ko rakstiet!
10.decembris 2012, 8:56 Atbildēt
??!
Lai arī kādsir tas Ratnieks- tomēr Ķīļa hunveibini demagoģijā viņu pārspēj
10.decembris 2012, 9:03 Atbildēt
jjaut
Tu par Mārtiņu Vanagu?
11.decembris 2012, 13:40 Atbildēt
KKristīne
Paklausoties un palasot, ko stāsta Ratnieks, pārliecība, ka reformas AI nepieciešamas, aug ģeometriskā progresijā.
10.decembris 2012, 9:13 Atbildēt
nnu gan
Kautkā nedomāju ka eiropā ir bezmaksas izglītība augst.māc.iestādēs,ja arī kur ir-tad dzīvošana ļoti dārga..,tukša muldēšana te.
10.decembris 2012, 9:29 Atbildēt
SSOCIĀLI ATSTUMTAIS
BET VAI NAV - KĀDA CIBIŅA , TĀDS VĀCIŅŠ ? ... UN JO VAIRĀK MIGLAS , JO LABĀK ! ... UN NEPRASME RĪKOTIES AR NAUDU UN SEKAS - NAUDAS IZĶINĶELĒŠANA , DRAUGU BŪŠANA , UTT. VISS NĀK NO GALVAS - JA TUR NAV KĀRTĪBAS , NEKAS NAV SAVĀ VIETĀ , TAD ... IR ĶĪLIS ! ! ! BET JA BŪS EIRO , TAD BŪS VĒL SŪDĪGĀK !
N E K Ā D U EIRO L A T V I J Ā ! ! !
10.decembris 2012, 9:40 Atbildēt
RRatniekam personigi
Studenti neuzskata jus par savu parstavi .Studenti ari nav devusi jums atlauju uzstaties ar jebkadiem ierosinajumiem; kritiskiem nosodijumiem vai slavinajumiem izglitibas reformu sakara. Tadel es loti nopietni atgadinu jums, ka jus neesat tiesigs izteikt kadus ierosinajumus /nopelumus izglitibas reformu sakara visu studentu varda.
Ja jus turpinasiet sada gara "spodrinat jusu imidzu" lai iegutu pozitivus plusus ka politikis- var gadities ka jums naksies atbildet tiesa par savam izdaribam. Sorry , ratniek,labak pastiprinati macieties un apgustiet normalam darbam jusu joma nepieciesamos prieksmetus. Tie laiki ir pagajusi , kad ar "tuksu muldesanu" vareja "izvirzities" (tas bija veids ka zaglis lembergs darbojas). Studenti negrib jus par savu parstavi. tadel iesaku jums jau laikus sagatavoties kadam normalam darbam sabiedribas laba.
10.decembris 2012, 9:43 Atbildēt
sstāvi pie ratiem
Ratnieks ir mans pārstāvis, stāvi pie ratiem un skaties ķīlim mutē. Pašam gan tev nekas neatkritīs no ķīļa salobētās naudiņas bankām. nopelnīs ķīlis pats.
10.decembris 2012, 10:00 Atbildēt
sstudents
Ratnieks ir arī mans pārstāvis, un es lepojos ar viņu.
10.decembris 2012, 17:20 Atbildēt
SStudente
Ratnieks ir mans pārstāvis!!!
11.decembris 2012, 20:56 Atbildēt
llabs raksts
LABS RAKSTS. Precīzi raksturota situācija. Tie, kas apzombēti analfabēti, rakstu neizlasīs, bet tikai lamāsās. Skumji.
10.decembris 2012, 10:06 Atbildēt
JJozefs
Ratniek Jūs esat idiots, jo
1. jau pašlaik izglītība ir maksas- kopuškas, ēšana, studiju maksa
2. izglītības kvalitāte, kādos 80% beidzējiem ļauj strādāt par sētniekiem, pārdevējām, krāvējiem, prostitūtām- to pašu var darīt arī pēc pamatskolas
3. Jūs un Jums līdzīgie bļauri neļauj Ķīlim veikt reformas- un tas nozīmē, ka Jūs drebat par savām vietām un Jums neinteresē ne Latvijas valsts, ne kvalitatīva izglītība- tikai stagnācija un viegli iegūstama nauda
4. izglītības sistēma jāreformē pašos pamatos- vusskolas jālikvidē kā šķira- jāorientējās uz profesionālo izglītību- un tikai 5-10% jābūt pieejamiem augstskolai
10.decembris 2012, 10:25 Atbildēt
ĒĒ...Jozef,jeb Joske
Ja tu kaut ko baigi štengru pīpē, tad padalies ar pārējiem ar... Gribu saprast tavu domu, bet skaidrā neizdodas. Ja Ķīlis veic reformas, tad mana omamamma bija celka.
10.decembris 2012, 11:45 Atbildēt
ttivoli
Ratniekam jāpaliek pie ratiem. Citādi izaugs tāds jaunais demagogs, ka maz neliksies. Vilku no meža izrunās bez problēmām, par lietām jēgas nekādas.
10.decembris 2012, 10:36 Atbildēt
ZZane
Lieliska, argumentēta intervija. Kīlis var likt pīārā tūkstošus, bet atspēkot minētos faktus nevarēs tikai ar bļaušanu par mistiskām personiskām interesēm un stagnātiem. Tauta nav tik stulba, kā Reformu partija domā.
10.decembris 2012, 11:07 Atbildēt
SSkolotāja
Pilnībā Jums piekrītu, Zane!
11.decembris 2012, 20:57 Atbildēt
3396
ļoti precīzi, argumentēti un saprātīgi paskaidrots par ķīļa vājprātu! :)
10.decembris 2012, 11:18 Atbildēt
HHan!
Ķīļa faniem Ratnieks ir ienaidnieks Nr.1
Tamdēļ viņi piegāž pilnu tīklu ar savu indes žulti.
Smieklīgā kārtā viņu argumenti pret Ratnieku visu laiku nāk no vienas un tās pašas informācijas telpas, copy - paste vienus un tos pašus argumentus.
Pirmkārt, tiesības runāt studentu vārdā Ratniekam ir tāpēc, ka viņš ir ievēlēts par LSA prezidentu. Protams, ka viņš nevar un nekad nepārstāvēs "visu studentu" intereses. Tāpat kā nedz prezidents, nedz ministru prezidents nepārstāv visu LV pilsoņu intereses utt. Tomēr atzīt loģiku Reformu partijas demagogiem nozīmētu atzīt, ka arī viss, ko viņi ir sacījuši līdzšim ir tikai un vienīgi murgi, tāpēc uz tād u laimi cerēt būtu naivi.
Turies Ratniek! Tik daudz mēslu, kādi ir lieti pār šī puiša galvu, Latvijā 22 gadus nav tikuši nevienam politiķim.
10.decembris 2012, 11:22 Atbildēt
JJana
+1
12.decembris 2012, 18:28 Atbildēt
AAlfs
Pie šīs pašas reformas par maksas izglītību vēl vajadzīgs papildinājums. lai angļu valodu Latvijas skolās sāk mācīt jau no pirmās klases, lai sasniedzot pusaudža gadus jaunieši varētu braukt mācīties un dzīvot ārzemēs. Latvijā viņi paliks par nožēlojamiem mūža parādniekiem, ko parasti pavada depresija.
10.decembris 2012, 11:37 Atbildēt
vvāks
tā jau tāpat turpinās...vai tad tas nav redzams.?
10.decembris 2012, 11:48 Atbildēt
nnamejs-aizliegtais
Izglītība sākās no izpratnes, kas tu esi un ko vēlies sasniegt? Par cik saruna notiek latviski, dominējošā uzmanība jākoncentrē latviski runājošu, latviski domājošu studentu vajadzībām, arī skolnieku vajadzībām. Intervija ķeburīga, patukšas liekvārdības pilna. Uzkrītoša ir neprasme domāt valstiski! Šokē, nevēlēšanās saistīt, ar izglītības reformām nacionālās kultūras tradīcijas! Visa intervija atgādina liekvārdības kulta sektantu paraugrituālu, kur šamanis ar veciem trikiem izdzenā mākoņus, pa laikam piesisdams mazas, smieklīgas bundziņas. Vai patiešām neviens students, nesaprot, ka nav jāpeld jāteniski uz mucām, ja vecvecāki lieliski izmantojuši laivas, un tas aprakstīts gan zinātniskajā, gan daiļajā literatūrā. Izlasot interviju, liekās, ka esmu nokļuvis Tvaika ielas īpatnējā gaisotnē. Gari un plaši tiek traktēts nebūtiskais, pilnīgi atejot no reālajām iespējām, pat napieminot tās! Zinātnes un izglītības jautājumi ir risināmi valstiski latviešu biedrībās, tam nolūkam speciāli izveidotās komisijās. Rīgas Latviešu Biedrība atrodās blakus LV Universitātei. Vai tā ir najauša sakritība? Nē, nav nekāda najaušība, ka prestižākā Latvijas augstskola ir blakus RLB. Katram studentam, pirms viņš sāk mācibas, ir jādod iespēja izlasīt Rīgas Latviešu Biedrības 1938.gada statūtus, ko komunisti, kā visaizliegtāko literatūru nu jau 70 gadus slēpj no tautas. Varturu pataloģiskās bailes no šīs mazās brošūriņas ir pielīdzināmas velna bailēm no krusta. Katra skolnieka un studenta svēts pienākums ir iepazīties ar 1993.gada 18.februāra naktī iznīcinātās RLB statūtiem, un saprast, kādēļ varturi iznīcina laivas, liekot jāt uz tukšām mucām duļķainajos Eiropas perifērijas postkomunisma ūdeņos!
10.decembris 2012, 11:49 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!