Mācību gads Jēkabpils 2. vidusskolā sācies nelāgi

© pixabay.com

Pēc putuplasta plākšņu nokrišanas Jēkabpils 2. vidusskolā skolēniem šodien tiks organizēta sporta diena ārpus telpām.

Ceturtdien pēcpusdienā esot konstatēts, ka Jēkabpils 2. vidusskolas ceturtā stāva vestibilā ir nokritušas putuplasta plāksnes un ugunsdrošais apmetums. Lai nodrošinātu bērnu drošību, pašvaldība paaicināja Attīstības pārvaldes būvinženierus veikt apsekojumus.

Jēkabpils novada domes priekšsēdētāja vietniece izglītības un kultūras jautājumos Aija Vetere (LZP) informē, ka ir pieaicināti arī būvnieki, kas šodien pārliecināsies, vai ir droša vide bērniem turpināt mācības šajā stāvā.

"Lai nodrošinātu skolēnu drošību, pirmdien tiek organizēta alternatīvā stunda - Sporta diena, kad skolēni mācīsies ārpus skolas ēkas. Par turpmāko rīcību zināsim pirmdien, pēc ekspertu ziņojuma," norāda Vetere.

Kā raksta savā mājaslapā Jēkabpils 2. vidsskolas administrācija - šis nav pirmais gadījums, kad Jēkabpils 2. vidusskolā nokrīt apmetums. Atgādinām, ka 2020. gada septembrī vienā no skolas mācību kabinetiem nokrita ugunsdrošais apmetums. Tas nokrita vien dažas dienas pēc tam, kad skola bija svinīgi atklāta pēc rekonstrukcijas. Ģenerāluzņēmējs skolas rekonstrukcijas projektā bija SIA “Jēkabpils PMK”. Toreiz uzņēmumā skaidroja, ka apakšuzņēmējs esot par biezu izveidojis ugunsdrošā apmetuma slāni. Griestu apmetuma atjaunošanu konkrētajā mācību kabinetā būvuzņēmējs veica par saviem līdzekļiem.

Latvijā

“Jaunmoku pilī būs skaista izstāde, skaistā pilī un māksliniekam tur pat uz vietas taps jauna glezna. Tas jau paliek par tādu kā tradīciju, ka mākslinieks glezno savas personālizstādes atklāšanās laikā skatītāju priekšā. Katru reizi darba kompozīcija ietver tik dažādus ziedus, jo viņš jau nekad nezina, tieši kādus ziedus būs jāglezno."