Izraudzīta jauna IZM valsts sekretāra vietniece

© f64.lv, Kaspars Krafts

Liepājas Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere ("Liepājas partija") izraudzīta par Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieci, apstiprina Niedre-Lathere.

Darbu IZM viņa sāks 1.decembrī.

Niedre-Lathere šovasar Liepājas Universitātes Izglītības zinātnes promocijas padomē aizstāvēja promocijas darbu vispārīgās pedagoģijas apakšnozarē par tēmu "Ekosistēmas darbības konceptuālās pamatnostādnes izglītības pārvaldības pilnveidē pašvaldībā", iegūstot zinātnes doktora grādu sociālajās zinātnēs.

Niedre-Lathere skaidro, ka viņa ir pieņēmusi jaunu profesionālu izaicinājumu, startējot konkursā uz IZM valsts sekretāra vietnieka amatu. Viņa ir pārliecināta, ka ar savu izglītību, zināšanām un darba pieredzi var būt noderīga nacionālā līmenī. Viņai esot izdevies termina "izglītības ekosistēma" iedzīvināšana un izpratnes veidošana, kas tagad tiekot ieviests nacionālā līmenī.

Niedre-Lathere Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi vadīja kopš 2016.gada aprīļa.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, Niedre-Lathere pērn startēja 14.Saeimas vēlēšanās no "Apvienotā saraksta", kurā apvienojušās Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, "Liepājas partija", taču netika ievēlēta.

Latvijā

Latvijā šogad maijā reģistrētas 260 580 kādam kibertelpas apdraudējumam pakļautas unikālās IP adreses, kas ir par 14,3% vairāk nekā 2023.gada maijā, liecina informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas "Cert.lv" publicētā kibertelpas reģistrēto incidentu statistika.

Svarīgākais