Svētdiena, 11.jūnijs

redeem Ingus, Mairis, Vidvuds

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Latvijā \ Izglītība & Karjera

Rīgas skolā policija atrod puskailu medmāsu vairāk nekā četru promiļu reibumā

© Aigars Eglīte / F64

Pirmdien Rīgā pašvaldības policija kāda skolā konstatējusi puskailu medmāsu, kura bija aptuveni četru promiļu reibumā, aģentūra LETA noskaidroja policijā.

Ap plkst.14 pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas skolas darbiniekiem, ka skolas medmāsa darba vietā atrodas tādā alkohola reibumā, ka nespēj patstāvīgi pārvietoties un veikt savus darba pienākumus.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargus sagaidīja skolas darbinieki, kuri pavadīja policistus līdz medmāsas kabinetam. Ieejot kabinetā, policisti sastapta mācību iestādes medmāsu, kura gulēja uz kušetes apakšveļā, apsegusies ar segu.

Policijas darbinieki sievieti pamodināja. Pārrunu laikā tika konstatēts, ka sieviete ir stiprā alkohola reibumā. Likumsargi veica alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā, kas uzrādīja 4,09 promiļu reibumu.

Sieviete skaidroja, ka neko sliktu nevienam nav izdarījusi un jūtas labi, tādēļ no medicīniskās palīdzības atteicās.

Likumsargi tomēr pieļāva, ka alkohola ietekmē esošā sieviete nespēs patstāvīgi nokļūt mājās, tādēļ nolēma viņu nogādāt dzīvesvietā. Sadarbībā ar skolas personālu sieviete caur dienesta izeju tika izvesta no skolas un iesēdināta operatīvajā transportlīdzeklī.

Par atrašanos publiskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas traucē sabiedrisko kārtību vai drošību, policija sākusi administratīvā pārkāpuma procesu.