Otrdiena, 21.maijs

redeem Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

arrow_right_alt Latvijā \ Izglītība & Karjera

Uzzini Baltijas biznesa tehnoloģiju aktualitātes “RIGA COMM 2022”

© Publicitātes foto

Ar daudzveidīgu konferenču programmu un tehnoloģijām bagātu izstādes ekspozīciju 6. un 7. oktobrī Ķīpsalā notiks jau 11. Baltijas biznesa tehnoloģiju izstāde un konference “RIGA COMM”. Pasākumā ik gadu tiekas biznesa un tehnoloģiju profesionāļi, lai izglītotos, tīklotos un atrastu vai piedāvātu piemērotākos digitālos risinājumus.

“Ja šobrīd var jau uzskatīt, ka esam pēcpandēmijas atjaunošanās periodā, tad organizācijas ir piedzīvojušas strauju piespiedu digitalizāciju un attālinātā darba ieviešanu. Tas ir dabiski veicinājis pieprasījumu pēc digitāliem rīkiem, risinājumiem un pakalpojumiem, kurus vienkopus klātienē arī piedāvājam iepazīt izstādē un deviņās dažādu tematiku konferencēs. Tā vienlaicīgi ir laba iespēja atrast savus tehnoloģiju partnerus, ar kuriem pilnveidot biznesa, mārketinga, pārdošanas, klientu apkalpošanas, cilvēkresursu pārvaldības, ražošanas un citus procesus organizācijā,” norāda “RIGA COMM” projekta vadītājs Andris Breške.

Kiberdrošība kā uzņēmuma prioritāte

Palielinoties tehnoloģiju izmantošanai uzņēmumos, būtiski pieaug digitālo uzbrukumu skaits. Kiberdrošība, kas kļūst par vienu no galvenajām prioritātēm ikvienā uzņēmumā, ir arī viens no “RIGA COMM 2022” konferenču jaunumiem. Profesionāļi Kiberdrošības konferencē atklās, kā apzināties kiberdrošības riskus un laicīgi ieviest riska vadības stratēģijas, kā arī ieteiks, kādus rīkus un risinājumus vislabāk izvēlēties incidentu novēršanai.

Decentralizētā Web3 pārvaldība

Mainoties tehnoloģiju lietojumam, mainās arī to tehnoloģiskie risinājumi. Šobrīd viena no apspriestākajām tēmām šajā jomā ir Web3 decentralizētā pārvaldība, kas balstās uz blokķēdes tehnoloģiju, kur lietotājs iegūst kontroli pār savu radīto saturu internetā un ne tikai. Par to, kādus digitālās infrastruktūras risinājumus Web3 kopiena jau ir izstrādājusi un kādi projekti ir iesākti Baltijā, varēs uzzināt Web3 konferencē.

Ērtas un progresīvas tehnoloģijas finanšu pakalpojumiem

Arī finanšu tehnoloģijas katru gadu tiek attīstītas un pielāgotas organizāciju vajadzībām, nodrošinot vēl mūsdienīgākus un pieejamākus finanšu pakalpojumus uzņēmumiem un to klientiem. “RIGA COMM” FinTech konferencē varēs uzzināt, kā un kādus progresīvus finanšu rīkus un risinājumus ir vērtīgi lietot. Konference tiek rīkota sadarbībā ar uzņēmumu “Wallester” un Finanšu nozares asociāciju.

Digitālā un sociālā pārdošana

Šobrīd e-komercijas nozarē tieši pircēju uzvedība un paradumi nosaka to, kā tirgotājiem pielāgot savu e-veikalu un e-komercijas stratēģijas. Jaunākā tendence ir veikt pirkumus internetā tieši no mobilajām ierīcēmklientam individuālu un personalizētu pieeju. Lai spētu apmierināt aizvien pieaugošās tiešsaistes klientu gaidas, ir jāattīsta gan digitālie pārdošanas kanāli, gan e-veikalu izskats, funkcionalitāte, pieejamība, norēķinu veidi un citas iespējas. E-komercijas konferencē būs iespēja uzzināt par mūsdienīgu e-veikalu veidošanu, tiešsaistes tirdzniecības jeb marketplace un tiešraides (shoppable livestreams) platformām, kā attīstīt interneta veikalu ASV, kā arī par klientu apkalpošanas un citu procesu automatizāciju.

E-komercija iet roku rokā ar digitālo mārketingu, tāpēc “RIGA COMM” piedāvā arī Digitālā mārketinga konferenci, kurā eksperti dalīsies pieredzē, kā vēl efektīvāk izmantot digitālā mārketinga rīkus, ņemot vērā pastāvīgās izmaiņas e-pasta, satura, partneru, mobilo un influenceru mārketingā, kā arī dažādās satura un reklāmas platformās. Būs arī ieteikumi mājaslapas optimizācijas, analītikas un reklāmas izmantošanā klientu piesaistīšanai.

Savukārt tiem, kuriem interesē sadarbība ar influenceriem vai paši vēlas darboties šajā biznesā, noderīgi būs apmeklēt influenceru konferenci. Tajā ar savu pieredzi un padomiem dalīsies dažādu nišu influenceri un viedokļu līderi no sociālo tīklu platformām, iedrošinot veidot sadarbību un izmēģināt sociālo tīklu priekšrocības.

Plašas iespējas tehnoloģiju nozarē

Jau ceturto gadu “RIGA COMM” sadarbībā ar kopienu “Riga TechGirls” notiks konference “Women in Tech”, kurā sievietes ar saviem karjeras un pieredzes stāstiem iedrošinās viena otru uzsākt karjeru tehnoloģiju nozarē. Šogad konferenci papildināsim ar diskusijām par to, kā iesaistīt vairāk sievietes inženierzinātnes tehniskajos un vadības amatos un kā veidot saliedējošu un iekļaujošu uzņēmuma kultūru.

Datu analītika uzņēmuma izaugsmei

Vai jūsu uzņēmums iegulda mākslīgā intelekta (AI), mašīnmācīšanās (ML) un datu analītikas risinājumos? Statistiski uz izaugsmi orientētiem uzņēmumiem šādi risinājumi sniedz vislielāko pievienoto vērtību. Mašīnmācīšanās konferencē, kas notiek sadarbībā ar “Intelligent Machines Riga”, nozares profesionāļi sniegs ieskatu datu analītikas izmantošanas iespējās un to risinājumos organizācijas veiksmīgākai izaugsmei.

Tehnoloģijas efektīvākai darbinieku pārvaldībai

Lai apmierinātu mūsdienu klientu vajadzības, organizāciju darba procesiem ir jākļūst ātrākiem un efektīvākiem. Tieši tāpēc viedie tehnoloģiju risinājumi cilvēkresursu (HR) vadībā kļūst arvien būtiskāki. Uzzināt par jaunākajām un piemērotākajām viedajām HR tehnoloģijām darbaspēka pārvaldībā, plānošanā, iekšējās komunikācijas nodrošināšanā u. c. procesos varēs “HR Tech” konferencē.

“RIGA COMM” ir vienīgā ikgadējā biznesa un IT nozares izstāde un konference Baltijā, kur uzņēmēji, biznesa procesu vadītāji, pašvaldību pārstāvji un tehnoloģiju profesionāļi tiekas vienuviet, diskutē par aktualitātēm un veido savstarpēju sadarbību.

Paralēli konferencēm “RIGA COMM” būs plaša izstādes zona ar vairāk nekā 80 uzņēmumiem no deviņām valstīm, kuri prezentēs savu piedāvājumu un iepazīstinās ar biznesa tehnoloģiju jaunumiem.

Vairāk lasiet šeit.

Pasākumu rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar partneriem - “Wallester”, “Intelligent Machines Riga”, “Riga TechGirls”, Finanšu nozares asociāciju, LTRK un citiem.

Biļetes var iegādāties internetā, kā arī uz vietas pasākuma norises laikā. Tuvojoties pasākumam, biļetes kļūs dārgākas.

Darba laiks:

  • 6. oktobrī 10.00-17.00
  • 7. oktobrī 10.00-16.30

Norises vieta:

Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīga)

Sekojiet “RIGA COMM” jaunumiem LinkedIn, Twitter, Facebook un Instagram.