Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Latvijā \ Izglītība & Karjera

Rīgā būtiski palielinājusies Covid-19 izplatība bērnudārzos

© f64.lv, Romāns Kokšarovs

Nedēļas laikā ir turpinājusies Covid-19 izplatība Rīgas izglītības iestādēs, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pirms nedēļas attālinātās mācības bija noteiktas 63 skolās, bet šonedēļ tādas ir 60 skolās. Taču ja pirms nedēļas pilnībā vai daļēji attālināti mācījās 350 klašu grupas, tad tagad attālinātās mācības noteiktas 450 klašu grupās.

Pa nedēļu būtiski palielinājusies Covid-19 izplatība bērnudārzos. Ja pirms nedēļas Covid-19 bija skāris 22 pirmsskolas izglītības iestādes, tad šīs nedēļas sākumā tās jau ir 45 pirmsskolas izglītības iestādes, kurās Covid-19 skāris 91 pirmsskolu grupu.

Departamentā arī informēja, ka Rīgas Valsts 2.ģimnāzija šonedēļ mācību procesu organizē attālināti rotācijas kārtībā visai skolai.

Jau ziņojām, ka no 17.janvāra līdz 21.janvārim Latvijā pilnībā attālināti mācības notika 12 vispārējās izglītības iestādēs - piecās pamatskolās, četrās vidusskolās, divās sākumskolās un vienā ģimnāzijā. Tāpat attālinātās mācības notika vēl divās pirmsskolas izglītības iestādēs, divās speciālās izglītības iestādēs un vienā profesionālās ievirzes mūzikas un mākslas izglītības iestādē.