Komentāri / Vairāk nekā 100 vidusskolu zem Izglītības un zinātnes ministrijas cirvja
 

226 komentāri

VVieglā valoda
Jo vairāk pastalu skolu iznīcinas jo labāk , ātrak tiks attīrīta teritorija no latvāniem un vinu suņu valodas !
10.janvāris, 6:42 Atbildēt
OOsnaz
Izskatās, ka gribi pasēdēt.
10.janvāris, 15:49 Atbildēt
PPirktspēja
Valsts attīstās.
10.janvāris, 6:46 Atbildēt
ggtygebtybtybeytb
Kaut ko attīstās.
10.janvāris, 15:16 Atbildēt
KKurzeme
Acīmredzot ir divas valstis - Rīgas valsts un Ārrīgas valsts. Un Rīgas valsts nevēlas finansēt svešas valsts izglītību... :(
10.janvāris, 7:25 Atbildēt
SSituācija ar skolām
parāda to realitāti, kas notiek ar Latviju kopumā.
10.janvāris, 7:57 Atbildēt
PPartija pareizā
Lai balsotu, tur izglītība nav vēlama...
10.janvāris, 10:59 Atbildēt
vvecāks
Un Rīgas vidusskolēni pilnajās klasēs ar privātskolotājiem gandrīz katrā priekšmetā tie laimīgie laikam, un skolotājas noskrējušās uz izdegšanas robežas.
10.janvāris, 8:43 Atbildēt
zzem cirvja
Zem cirvja ir visa Latvija, ja nenocirtīsim galvas tādām IZM, valdošām koaliīcijām...
10.janvāris, 8:46 Atbildēt
TTālis
Bērns otrajā vietā!!
10.janvāris, 8:58 Atbildēt
iizglitiba
Nav saprotams tas, kas šobrīd notiek Latvijā, īstenībā Latvijas iznīcināšana. Sāka Šadurskis un turpina absolūti drausmīgā Šuplinska. Kam viņi kalpo??? Pēdējais laiks rīkot Vislatvijas streiku!!!
10.janvāris, 9:03 Atbildēt
ppurvaputns
iznīcināšana sākās 29 gadus atpakaļ... nu jau būs pabeigta..
10.janvāris, 11:17 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS
BLĒŅAS --- LIELI SŪDI SĀKĀS 1974 G --- SĀKĀS MĀCĪBU PREOGRAMMU ATVIOEWGLOŠANA --- IK 5 GADUS KAUTKO ATVIEWGLOJA --- AP 1985 G NOVIDUSSKOLĀM UN TERHNIKUMIEM NĀCA JAU ''KAITINOŠI APROBEŽOTA PUBLIKA '' ----- 90-TO ABSOLVENTI VISPĀR KATASTROFA SAVĀ VAIRUMĀ

-- 2020 SKLOLĀS IET DEBILO 3 paaudze --bet 2. debilo paaudze politiku taisa
10.janvāris, 11:30 Atbildēt
zzits
nevis jārīko streiku, bet kolektīvi jāprasa atbildība no valdošās koalīcijas, kas to absurdu grib iedibināt. valdošai koalīcijas rīcība ir prettautiska.
10.janvāris, 12:13 Atbildēt
OOpis
Sen jau vajadzēja un ne jau izglītības jautājumā vien-noteikti ietu,kā kādreiz uz barikādēm,,,
13.janvāris, 23:56 Atbildēt
žžurka
Normāli virsrakstā nodēvējuši ministri. :)
10.janvāris, 9:15 Atbildēt
ppēteris
Nenorims kamēr puse nebūs.
10.janvāris, 9:43 Atbildēt
vviedoklis
visas šīs skolas,savulaik,būvēja un renovēja tēpisti,lai legāli izzagtu nodokļmaksātāju naudu,kaut gan tolaik bija skaidrs,ka šīm skolām nav nākotnes,tas pats stāsts par tā saucamajām slimnīcām.
10.janvāris, 9:53 Atbildēt
JJoske
Ar kritērijiem rokā laikam Mozus nokāpa no Stikla kalna. Pat slimā Grēta izskatās gudrāka.
10.janvāris, 9:55 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS
ES NESPĒJU SAPRAST:: '' Kapēc debilie ietiepīgi -desmitiem gadu-- maisa kopā sūdus ar zapti ??""

ts IZGLĪTĪBAI jeb reālajām 18-19 gadīgo zināšanām ,prasmēm un kompetencēm taču nav ne mazākā sakara ar ''valsts finansējumu skolu uztuirēšanai '' un '' skolotāju algām ""

====================================================================== kāda huja pēc smiurdpošā valsts grib piespiest 12 gadus pavadīt ''valsts finansētā sistēmā '' ja patiesais mērtķis ir iegūt reālas zināšanas prasmes un kompetences --- jo vairāk -- smirdošā valstiskotā sistēma vairāk debilizētavu nekā patiesi izglītojošu sistēmu atgādina-

Kāda huja pēc ts bērniem 12 gadus jānīkst ' VALSTISKOTA /BUDŽETA ĶILNIEKU 'sistēmā kā ATTAISNOJUMAM NAUDIŅAI KO SKOLOTĀJU ALGĀM MAKLSĀ unškolu uzturēšanai ""???


Kāda huja pēc šīs 2 nesavienojamās lietas cenšas samaisīt kopā -- ar apsēstru ļautiņu ietiepīgo mērķtiecību ???

---- Kas traiucē ts bērniem un viņu vecākiem atšūties no ''valsts finansētās sistēmas'' un nodarboties ar reālo izglītošanos visos iespējamos veidos --- bez smirdošas valsts regulēšanas un bez nīkuļošanas kā '' valsats finansētas sistēmas ā ķilniekam""

tāds Fursovs uzskata ka CIENĪJAMU IZGLĪTĪBU IESPEJAMS IEGŪT TIKAI MAKSIMĀLI DISTQANCĒjOTIES no ''valsdtiskotās sistēmas '' ==== patiesībā ne tikai Fursovs --- Es persponiski pārskatot savas dzīves pieredzi un zināšanas esmu spiests atzīt --NE SKOLĀS es esmu dabūjis reālās kompetences un uzzinājis ko derīgu --- vismaz 80% esmu apguvis UN UZTRENNĒJIS ārpus izglītības sistēmām ....

un tas man ļāvis vnk iet uz jebkuru eksāmenu ar attieksmi ''izvest visstulbāko EKSAMINĒTĀJU PA SAVAS LOĢIKAS CEĻU --KĀ BULLI AIZ DEGUNA RIŅĶA""

--JA SMIRDOŠAI VALSTELEI VAJAG = NOKĀRTOŠU EKSĀMENUS -- LABI UN TEICAMI NOKĀRTOŠU -- BET KĀDA HUJA PĒC MAN VAJADZĪGS ''VALSTS FINANSĒJUMS SKLOLĀM UN SKOLOTĀJIEM '' --UN NĪKUĻO/ŠANA TĀDĀ SISTĒMĀ------ JA ES ESMU NO CITIEM AVOTIEM SMĒLIS SAVU KOMPETENCI ??


NON SCHOLAE , SED VITAE DISCIMUS

NE SKOLAI , UN NE SMIRDOŠĀI VALSTIJ MĀCĀMIES --- SEV UN TS DZĪVEI
10.janvāris, 10:03 Atbildēt
IInta
Cien.žurnālisti, lūdzu, lūdzu pajautājiet KONKRĒTUS ARGUMENTUS, KĀPĒC TIEŠI TĀDUS KVANTITATĪVOS RĀDĪTĀJUS UN NOSACĪJUMUS IZM izvirza?? Kuras personas konkrēti tos izrēķinājušas un pēc kādiem kritērijiem (un arī - kurš konkrēti TĀDUS UN NE CITĀDUS un kāpēc izvirzījis?) KO LABU TAS DOS LATVIJAI??Šķiet, ka nupat vairs nav labi......
10.janvāris, 10:13 Atbildēt
DDadzis
Kur vēl Pasaulē ir tāda valsts ,kura iznīcina savus pavalstniekus???????Jaunzelandes cilvēkēdēji ēda svešos ,Latvijas alkašas savējos.Ko par to skolu slēgšanu saka izcilais ,,demogrāfs" Parādnieks? Cik var saprast ,tad Latvijā bērni nav VĒLAMI.
10.janvāris, 10:26 Atbildēt
ppurvaputns
tādu valstu ir daudz! Visa ES, ASV. Kanāda! arī Krievija tur cilvēkus nabadzībā, algas nospiestas zemu, cilvēki spiesti 2 unvairāk darba vietās strādāt un bez atvaļinājumiem dzīvot, ASV medicīna nav samaksājama, , visus kopā indē ar industriāli ražotajiem atkritumiem-''pārtiku''
10.janvāris, 11:05 Atbildēt
ppurvaputns
virziens ir pareizs. Jo mazāk jūs - varturu apmaksātie zombētāji mūsu bērniem smadzenēs dirsīsiet, jo labak .Priekš bērniem. slikti, ka daudzi vecāki ir aizņemti un arī dumji, ka viņiem nav ne laika ne zināšanu, ko saviem bērniem iemācīt. bet pēc šitām skolām arī raudāt nevajadzētu. tās nav tā vērtas. kā viss izmirāts.
10.janvāris, 11:01 Atbildēt
EEglītis
Okupācijas laikā Rīgas 19. vidusskolu nosargāja, bet tagad to slēdz. Apsveicu!
10.janvāris, 11:23 Atbildēt
BBaiba
Jā. Man arī žēl, jo no 1941. - 1960. gadam mans vectēvs bija skolas direktors...
10.janvāris, 13:11 Atbildēt
LLasītāja I
IZM draudzīgi likvidēs skolas, jo izglītoti cilvēki viņiem traucē, diemžēl saprot visas negācijas, vieglāk pārvaldīt neizglītotus, var sastāstīt visādas blēņas.
10.janvāris, 14:58 Atbildēt
IIlgonis
Daudz skolu zem kaut kāda cirvja.
10.janvāris, 15:16 Atbildēt
AArgonauts
Laikam nav tās naudas, vai nauda ir asfaltam un ..................
10.janvāris, 15:17 Atbildēt