Komentāri / Latvijas vīrieši augstāko izglītību uzskata par mazāku vērtību
 

9 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

PPirktspēja
:) To kompensē ar par 20% lielāku darba atalgojumu.
13.septembris 2019, 8:44 Atbildēt
PPlika Dīda
Tā ir! Ar maģistra diplomu vari iet kur gribēt, nevienu tas neinteresē. Toties, ja Tev ir radinieki pareizajās iestādēs, tad Tev visas durvis vaļā. Un ja vēl esi labs znots kādam ministram, vai deputātam, skaiti, pensijas 4. līmenis jau rokā ;)
13.septembris 2019, 12:38 Atbildēt
JJūlis
Augstskolām ir netikums uzplīties studentiem ar pasniedzēju hobijiem. Šīm zināšanām praksē ir nulles vērtība. Specialitātei atbilstošu lekciju ir pārāk maz. Puiši ir kritiskāki un ir izteikti neapmierināti.
13.septembris 2019, 14:13 Atbildēt
AArtūrs
Laikā kad zināšanas ir brīvi pieejams internetā ar viegli uztveramu saturu. Augstskolas tur pretim nedod to līdzvērtīgu vērtību izmaksu ziņā.
14.septembris 2019, 7:45 Atbildēt
mmareks
tiem kuriem nav augstakas, muzhigi bus pilna dirsja ar kompleksiem, kaa redzams, augstaak. luuzeri, ejiet arstejaties vismaz, jo glupums jums ir iedzimts. juusu greizaas iedomas, nav tas pats, kas realiatate.
15.septembris 2019, 8:42 Atbildēt
ffricis
Mazāku par ko?
15.septembris 2019, 11:54 Atbildēt
AABC
Ļoti naivs spriedums virsrakstā.
Vistiešāk būtu, ka Latvijas vīrieši augstāko izglītību neuzskata par mazāko vērtību, jo liela daļa sieviešu izmanto naudiski savus ''vīrus'' augstākās izglītības iegūšanai.
Starp citu, tieši vīriešiem ir vajadzīgākas valsts apmaksātas budžeta grupas daudz vairāk nekā sievietēm, jo sievietes psiholoģiski pārsvarā ir ''ņēmējas un izmantotājas'' ... viņās izpaužas ''mātes instinkts'' - jārūpējas par nākotni, jārūpējas par bērniem un mājokli.
15.septembris 2019, 19:57 Atbildēt
rrekur
Reiz nācās dzirdēt , kādu Vecāku stāstu- ""mūsu meitai 3 augstākās izglītības un viņa strādā ASV par oficianti..." Augstākā humanitārā izglītība, kura ir galvenais masu apmācības virziens 90% ir pilnīgi bezvērtīga. Par pārdevēju, bārmeni, kasieri, autovadītāju, apsargu, pavāru uttttt. var strādāt arī ar 9.klašu izglītību. Svarīgas ir Profesionālās Zināšanas. Lai mazgātu grīdu Plašs Redzesloks nav vajadzīgs.
16.septembris 2019, 7:03 Atbildēt
JJumu
Ja esi beidzis augstskolu, diplomu jāieliek rāmītī, jāuzkar kaklā un šādi jāstaigā, lai visi redzētu. Citam nekam tie diplomi neder.
16.septembris 2019, 17:41 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!