Komentāri / Mūzikas novirzienu skolās likvidēs?
 

23 komentāri

VVarbūt paskaidrojiet pūlim
Muzikas skolas ir Kulturas ministrijas paspārnē un tās valsts turpinās finansēt.
Bet muzikas novirziena parastā skola ir IZM skola
10.maijs, 14:15 Atbildēt
ppieciGdibuaa
pašu pirmos likvidēs tos kuri atļauties pretoties režīmam(sataniskajam komunismam)
10.maijs, 17:08 Atbildēt
EElementāri
JKP neko citu neprot kā likvidēt. Turklāt Melbārde ir notrallinājusi simtgades miljonus. Pēc dzīrēm ir brūkoši tilti, un tagad vēl jāsagrauj gadu desmitos izveidotais/jāatņem izglītībai, cik vien var atņemt, lai deputātu un ministru dzīres var vēl turpināties. Nekas viņus neinteresē kā vara un plēšanas savā starpā par varu.
10.maijs, 17:37 Atbildēt
FFinks
Ja mans puika grib vijoli zāģēt, tad man pašām tas jāapmaksā
10.maijs, 19:59 Atbildēt
OOKI
Da nu, priekš kam vijoli zāģēt ? Labāk parastajā, Rīgas simt sešdesmit trešajā pa vakariem vai otrajā maiņā, un pagalmā izglītoties . Za to pa brīvu . Maksimums deju kursi , nākamajam deputātam sen pietiks .
11.maijs, 9:38 Atbildēt
AAntiņš
Kādēļ vecāki satraucas, ka pašiem jāapmaksā individuālā apmācība!? Kādēļ tas būtu jādara par maniem nodokļiem?
10.maijs, 20:01 Atbildēt
OOKI
Antiņ , tāpēc , ka nodokļus tu vēl maksāsi tikai x gadus , a pēc tam gribēsi saņemt pensiju y gadus . Tad lūk, tajos y gados nodokļi būs jāmaksā tiem, kas tagad iet skolā. Tad viņiem ko - uzjautāt kāpēc viņiem būtu jāmaksā nodokļi, lai visādi Antiņi saņemtu pensiju ? Jo kad viņiem vajadzēja, tad Antiņi viņiem nepalīdzēja ? Daleca ?
11.maijs, 9:43 Atbildēt
VVenta
Vēl viena uzvara lielajā likvidēšanas karā - ceļā uz pilnīgu likvidēšanos. Laiki nemainās, bet jautājums paliek: "Mēs tiekam likvidēti, vai arī pašlikvidējamies?". Bet kāda gan starpība, jo procesa nemainība un rezultāts ir tas pats. Un tas ir acīmredzams. Hana!
11.maijs, 7:13 Atbildēt
JJuris
Ko iznīcinātā valstī var gribēt? Kamēr Latvija būs okupēta (pie varas vecie komunisti un čekisti), nekas nemainīsies uz labu.
11.maijs, 18:32 Atbildēt
jjusis
Tieši otrādi, to tagadējo apmācības sistēmu un apmaksas sistēmu ieviesa vecie komunisti. Tagad vecie komunisti pamazām aiziet nebūtībā un jaunie nekomunisti ievieš stingru kapitālismu ,vis maksā cik tas maksā un maksā katrs no savas kabatas ,brīnums kā vēl saglabātas valsts finansētas skolas un visa skolas nav privātas. Tā taču tagad ir ar ēdināšanu slimnīcās ,veco komunistu laikā ,slimnīcās deva ēst ,tagad arī dod ,bet par ēšanu jāsamaksā.Negribi maksāt ,iztiec bez ēšanas un it kā jau pareizi ,kāpēc nodokļu maksātājam jāmaksā par citu ēdināšanu ,tāpat ar to mūzikas mācīšanu, lai katrs pats maksā, to ieprieššējo sistēmu taču komunisti izdomājuši bija.
12.maijs, 10:23 Atbildēt
AAsus
Во времена коммунистов у Вас была страшная оккупация и поэтому Ваших детей кормили, лечили и учили БЕСПЛАТНО. А сейчас Латвия - независимая страна и платите денежки. Оккупация закончена и ничего бесплатного не будет.
12.maijs, 21:33 Atbildēt
BBīdels
Redzams, priekšā stāv okupantu bībeles obligātisms.
11.maijs, 18:49 Atbildēt
ccik var
un sporta paliks?????????????????????????????
11.maijs, 19:52 Atbildēt
uuldis
ziniet ,jus tos 200 ierednus VID samaziniet ,nevis muzikas novirzienu skolas ,fiziski stradat nevelas ,bet sedet uz nodoklu maksataju kakliem -ja ,sez acis parbolijusi.
12.maijs, 0:34 Atbildēt
PPetriots
Idioti ! Kam mums mūzika ,krievi nāk ,visu frontei visu uzvarai !
12.maijs, 2:36 Atbildēt
PPITERS
Ja ,jasamazina muzikas novirziens skolas ,ko tad cekistus bez maizes atstas ,? vai manu dienin ?,Cekistus un nodevejus nevar bada merdet, .UJA!
12.maijs, 9:30 Atbildēt
kkaschke
Nu, būtu jau arī nepieciešams izvērtēt to mūzikas novirzienu līmeni. Daudzās mūzikas novirzienu skolās tas patiesībā ir ļoti zems, un, ja bērns tiešām vēlas mācīties mūziku, tad arī dodas uz mūzikas skolu. Pati esmu mācījusies tādā mūzikas novirziena skolā. Par tādu solfedžo lāga pat dzirdējuši nebijām, dziedājām 7 stundas nedēļā tikai kora dziesmas, bet skatē pat pirmajā trijniekā nebijām, mūs pārspēja parastu skolu kori. Lieki piebilst, ka muzikālo izglītību mūzikas vidusskolā no mūsu mūzikas novirziena pamatskolas neturpināja neviens skolēns, izņemot tos, kas paralēli mācījās arī mūzikas skolā.
13.maijs, 11:07 Atbildēt
ZZuze
Tad Tev tiešām bija zema līmeņa skola. Mans bērns mācās mūzikas novirziena skolā - katrs ļoti labi spēlē klavieres ( nav svarīgi kurā klasē bērns atnāk ) , kori un ansambļu iegūst pirmās vietas , ne tikai Latvijā , bet ārpus tās , ir kolosāli atskaites koncerti. Skolā ir kori , ansambļi , orķestri . Bērni koncertē ārpus Latvijas . Būtu žēl ja šādu skolu likvidētu.
29.maijs, 13:05 Atbildēt
llibertārietis
KUR IR PROBLĒMA ??
Fréiheit leren -Fréiheit lernte

Man tagad 60 gadu --- 1965 -1974 8 gadīgā pamatskola laukos ar ''veco smago programmu ''' bija vērta ne mazāk kā ļoti laba 21 gs ģimnāzija ...

NEKAS NETRAUCĒJA NEVIENAM ""PADZIĻINĀTI "" (( patiesbā iziet vnk uz NORMALAS KOMPETENCES LĪMENI )) apgūt dajebko - skolā, ārpusskolas pulcoiņos - privati blēņas darot -- lasot visu kas nāk priekšā --no svešvardu vardnīvas līdz senču rokasgrāmatām un tehnikumu pierakstu kladēm , operu libretiem ,kinoscenariju almanahiem --man skolā sākot ar 5 kl nemācīja -- bet pamatīgi plašā spektrā parādīja visu ko -- ēd cik tik lien ja interesē un garšo --- mācīt jau var kā lopu -- var lopu aizvest pie upes -- iedzīt ūdenī var --NEVAR PIESPIEST LOPU DZERT (( 1-4 klasi skaitījos neapmācāms --pedagogu troika gandrīz uz muļķu skolu aizsūtīja -- nu absolūti neinteresanta ''prūšu skolas"" dresūra - nekadas represijas nelīdzēja .... totāla sabotāža.... tas nenozīme ka nelasīju grāmatas vai ka biju ''dārzenis""| --ne tuvu -- vnk savas prioritātes bija ....

---personiski es muziku , zīmēsanu un svešvalodas un hunanoitāro figņu"" ignorēju --- par to visas ''precīzās zinātnes"" tuvu izcili ((vismaz eksāmenos-- uz tiem vienmēr gāju ar azartisku noskaņojumu ''izvest
visstulbāko eksaninētāju pa savas loģijas ceļu"" -- 'nevis truli ''atrukšķēt skolas vielu"")) (( 2 otras vietas rajona pamatskolu olimpiadēs --fizika ,ķimija (( 8 kl beidzot videjā bij 4.12 no 5 --bezizmera trijnieki mūzikā , zīmēšanā ,krievu un vācu -- )

NE JAU SKOLA KO SPĒJ IEMĀCĪT!!! -- kā lamuvārds man vēl šodien skan termins IZGLĪTOJAMIE -DEBILIZĒJAMIE... vai ""audzēknis""...

CIENĪJAMA IZGLĪTĪBA un laba kompetence TOP MAKSIMĀLI ATŠUJOTIES NO SISTĒMAS kas ''skolo'' ''formatē"" '''debilizē""--- un pašam studējot ---"" SEV ,nevis skolai un skolotājam""
---- piem 7-8 kl ģeometrijas gramnatiņā bij 54 teorēnas un drusku virs 250 uzdevumu -- 3/4 " ar zvaigznītēm""-paaugstinatas grūtības --standarta"pamat skolnirekam bij japrot ""parastie ""-- vnk ''sporta pēc"" atrisināju visus smagos --- Teorēmas nezubrīju -- tā --infa zināšanai -- Bet vienmēr ''paspēlējos ""-- ""KO ES NO TĀ SPEJU IZSPIEST ?? --- piem paspēlejpoties ar ''videjiem proporcionalajiem taisnleņka trīsstūrī "" --- ''izlīda"' Pitragora teorēmas vispārinājums jebkuram trīsstūrim "" ---
=============================================

Non scholae , sed vitae discimus
13.maijs, 11:53 Atbildēt
hhumanitāris
tāpēc jau esi jūtu analfabēts. Skaitļi par cilvēku nepadara...Vienīgais glābiņš-grāmatas. filmas, m'aksla un mūzika.Bet tev tas gājis secen...
13.maijs, 14:21 Atbildēt
sskolnieks
šuplinsku ziepēs!!!!!
13.maijs, 14:18 Atbildēt
kkompetence
izglītības reforma-tautas debilizācija!!!
13.maijs, 14:19 Atbildēt
ZZuze
Vārds vietā !
29.maijs, 13:06 Atbildēt