Komentāri / NRA PĒTA, kāpēc vidusskolēni atsēdētāji rada valstij zaudējumus
 

7 komentāri

SShadowVoice
Ļoti labas idejas.
Tikai vai kāds tās realizēs un - vai realizācijas gaitā labas idejas netiks ierasti izkropļotas, kā jau ierasts Larvijā?
9.maijs 2019, 7:55 Atbildēt
ggriša
Vispār tā formālā sēdēšana vidusskolā ir kaut kāda fantastiska muļķība... Tā, pirmkārt, kompromitē, devalvē to vidusskolu un arī skolotājus. Par skolēmu degradēšanu nemaz nav runa, tas ir pats par sevi saprotams. Un lai skolēnus disciplinētu vajadzētu mehānismu, kā ātri par huligānismu viņus varētu no tās skolas izmest ārā un pēc tam, tādam huligānam, būtu, ja viņš vēlas mācīties citā skolā, tas jādara daļēji vai pilnīgi sedzot skolas naudu.
9.maijs 2019, 9:01 Atbildēt
ttā ir
sēž siltu pusdienu dēļ, vecākiem nav kur likt...................tādu lērumu sportistu nevajag, bet sports smadzenas nokauj
9.maijs 2019, 9:27 Atbildēt
mmamma
manai meitai 20 gadi un viņa nevar atrast darbu,BET JUS RUNĀJAT PAR DARBASPĒKU TRŪKUMU,KĀDU ?
Meita nestrādās par 500 eiro,labāk braukt ārzemēs...valsts
maksa 11 eiro par bērnu un tagad valsts grib lai šīs bērns strādā par 500 eiro. VAI VINAI NAV TIESĪBĀS LABI PELNĪT UN DZĪVOT KAD IR 20 GADI?
9.maijs 2019, 9:57 Atbildēt
DDo re mi
Meita lidz 20 gadiem seż skolas solā,apbernojas.Tad gaida nez ko! Kur izglitiba?Tad runā vai par 50 ,500 vsi 5ooo naudiņām!!!
9.maijs 2019, 10:14 Atbildēt
EEdgars
Baumanis vienkāršo problēmu - sadalīt divās grupās; gudrie un mazāk gudrie. Pirmkārt, ir Satversme, kas dod tiesības uz izglītību. Otrkārt, jaunieši bieži vien "atveras"ar laiku, visvairāk tas notiek 16-18 gadu vecumā. Treškārt, ne vienmēr vaina meklējama jauniešos, bet arī pedagogos. Ceturtkārt, ir augstskolas kas "pievāc" jebkuru, lai tikai maksā. Un tie nav vienīgie izskaidrojumi izglītības sistēmas nepilnībā.
9.maijs 2019, 11:59 Atbildēt
AAnce
Cik nav tādu studentu,arī agrākajos laikos,kad vecāki nopirka diplomu!!! Tepat uz vietas ir piemērs saimniecībā,beiguši abi Priekuļus. Vienam zināšanu-jūra,otrs pilnīgi nekā. Tik spiest"pedāli",cik iet un ne par ko nedomāt. Ja vajag,nopirka jaunu. Viegli tēlot "kundziņu" ar citu nopelnītu naudu. Un sūri nopelnītu. Tā kā apspriežams arī jautājums par vidusskolēniem. Daudz vairāk prāta tādam,izlaižot no mājas. Mācīties specialitātē un vēl apgūt vidējo,tas ir padaudz tieši apzinīgajiem skolēniem.
9.maijs 2019, 15:24 Atbildēt