Komentāri / Obligātais fizikas vai ķīmijas eksāmens – ne tuvākajos gados
 

5 komentāri

MMr.Susurs
Shadurskis tu denaturatu dzer, ka dzeruma delirija sadomajis obligato kimijas eksamenu. Man kimija bija videjas atzimes, bet butu loti liela varbutiba, ka es sho eksamenu nenoliktu... Bet toties bez problemam iestajos DTU. Ta nu gluzhi nav, ka kimija nu galigi dzive nav vajadziga. Tehniskajam iekartam pat loti japalur, kadu kimiju var ieksha liet. Nu bet vismaz 90 % vidusskolas beidzeju ir pilniba uzsplaut uz kimiju... sho eksameni obligati buu jaliet cilveciniem, kas iet par tehnologiem, kimikiem un farmaceitiem... Nu vel vienam otram apdroshinashanas agentam, kas nodarbojas ar kimisko kravu apdroshinashanu... Bet, kam man kimija ir vajadziga? Lai par to galva sap autoparvadatajam un apdroshinatajam.. Ja man ari kada krava uzzies gaisa , tad es tik un ta apdroshinashanu sanemshu :))))
14.jūnijs 2018, 11:22 Atbildēt
SShadowVoice
Nedod Dies' skolēniem būs zināšanas precīzās zinātnēs...! Tikai ne to! Tad Latvijā (potenciāli) varētu atdzimt ražošana un inžinierzinātnes, kas ir tiešs apdraudējums Eiropas Savienības dibināšanas jēgai un pamatiem.
Glābsim Latviju no inžinieriem - nemācīsimies matemātiku, fiziku, ķīmiju.

Kaut gan jau tagad Latvijā inžinieriem skraida pakaļ un naudu met mugurā.
Tikai nestāstiet man par RTU, utt. "diplomu nēsātājiem".
14.jūnijs 2018, 12:09 Atbildēt
UUn vēl un joprojām
Mūsu bērni, kuri tā jau maz, knapi Viens, paliks Neizglītoto, strādnieku šķiras slānī! Mana meita tikko pabeidza 7 klasi! Man ir šoks! Kāpēc jau 7 klasē nemācīja Fiziku, Ķīmiju???
15.jūnijs 2018, 12:44 Atbildēt
EEU sakārtotajās valstīs
Tagadējie skolnieki, indusi, visi arābi, visu krāsu nēģeri būs augstāk izglītoti, kā Mūsu bērni! Mēs Latvieši! Ziemeļ Eiropas tauta!
15.jūnijs 2018, 12:47 Atbildēt
LLasītāja
Bijušajos padomju laikos šie nosauktie eksāmeni bija un visi nokārtoja, pašlaik tas noteikti ir atkarīgs kāda programma tiek pielieto šo priekšmetu apmācībā, un vai var droši kārtot šos eksāmenus, jo izglītībā ir bijušas ne tikai gudras reformas, bet arī tādas, kas vienkārši ir reformas pēc, tātad čiks.
28.jūnijs 2018, 18:29 Atbildēt