Desmitgadīgs makšķernieks iekritis upē un atdzisis

Vakar Pierīgā desmitgadīgs zēns makšķerējis un iekritis upē, gūstot vieglu ķermeņa atdzišanu, liecina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) operatīvā informācija.

Kā aģentūru LETA informēja dienesta pārstāve Ilze Bukša, zēnu no ūdens izvilkuši garāmgājēji un viņš nogādāts slimnīcā.

Tikmēr Zemgalē kāda piecus gadus veca meitene uzkritusi grilam un guvusi plaukstas, kakla un kājas apdegumus.

Līdzīgi kā iepriekšējās diennaktis, arī vakar cietuši vairāki velosipēdisti un kāds motorollera vadītājs. Lielākoties notikušas sadursmes ar automašīnām, kā rezultātā spēkratu vadītāji krituši un guvuši dažādas traumas, tostarp smadzeņu satricinājumu un ķermeņa sasitumus. Vienā gadījumā, nenovaldot velosipēdu, tā vadītājs kritis un salauzis augšdelmu.

Kopumā NMPD vakar saņēmis 1240 izsaukumus, 160 gadījumos cilvēki bija guvuši dažādas traumas.

Latvijā

Vasara ir īsts izaicinājums tehnoloģijām, īpaši viedierīcēm, jo gada siltajā sezonā aktīvāk pavadām laiku ārā, kas palielina risku nomest tālruni uz zemes, saskrāpēt to, iemest ūdenī vai pat pārkarsēt. Piemēram, samircis viedtelefons ir viena no biežāk sastopamajām problēmām vasaras periodā, ar ko saskaras iedzīvotāji. Kas jāņem vērā, lai uzturētu savu viedierīci darba kārtībā visā vasaras garumā, stāsta IKT pakalpojumu sniedzēja “Bite Latvija” Tehniskā atbalsta komandas vadītājs Raivis Ezergailis.

Svarīgākais