Komentāri / 59% iedzīvotāju uzskata, ka pamatskolā jāmāca krievu valoda
 

9 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

kkremliniem
Nu dikti jau laužas mums te daudzi tās Krievzemes apkampienos. Un tad pasaciņa par Latvijā tik "nepieciešamo" krievu valodu tiek aizvien kultivēta.
11.aprīlis 2013, 17:47 Atbildēt
llapa
un kapec man jamacas tizla briselnieku valoda, ari daudz latviesu macas maskava,kaliningrada un veiksmigi.
11.aprīlis 2013, 17:57 Atbildēt
ttiš!
Brauc mājās uz Sverdlova apgabala Gavņuku sādžu.
11.aprīlis 2013, 19:22 Atbildēt
vvaicājums
lapa, kāpēc Tu vēl neesi tik jaukajā Kalīningradā, Maskavā vai citur "jaukajā" Krievzemē, bet mocies te, rakstot latviešu valodā?
11.aprīlis 2013, 18:11 Atbildēt
ppatriots
Ienaidnieka valodu zināt ir labi - patīk tas vai nē, to saprot katrs karavīrs...
11.aprīlis 2013, 19:22 Atbildēt
KKirbis
Uzskatāms piemērs tam, ka visus šos pāris desmitus gadukopš neatkarības atjaunošanas neesam spējuši iedibināt latviskumu ne valodā, ne dzīvesziņā, nemaz nerunājot par spēju attīstīt valstiskumu. Jo kur nu vars tālāk - ja ikdienas gaitās jaunietim savā valstī bez krievu valodas prasmes rodas problēmas ar darbu. Un tās tiem, kam to vakjadzētu risināt, izliekas tās "neredzam". Tajā skaitā tie, kas krievvalodu "tālredzīgi"savulaik izņēma no skolas programmas. Un nav jau brīnums, ka tā vietā, lai rastu konstruktīvus uz attīstību virzītus risinājumus, vai ik uz soļa redzam kā pašlabums prevalē pār sabiedrrības kopintersēm vai ik visā, divkosība, nenovīdība kā ikdienas norma,nemaz nerunājot par neprasmi ekonomiskā jomā saglabāt pat to reiz funkcionējošo, kas reiz bija. Un te ir likumsakarīgs jautājums vai maz esam pelnījuši savu valsti???? Parex, vilcienu sāga, aibaltik, krājbanka, tagad metalurgs un tagad tie pekstiņi ar elektrību zīmējas... un kas tik vēl uz rindas drīz sekos - tas viss liek domāt, ka neesam pelnījuši savu valsti - drīzāk kāda ar dzelžainu roku pārvaldītu dzimtbauru koloniju, kur ar pātagu, kā vācu baronu laikos, iemācītu dzīves patiesības... Jo ar vācu un krievu laikiem, izskatās, ka ir bijis krietni par maz...
11.aprīlis 2013, 19:36 Atbildēt
TTautiete
Periods, kad krievu valoda tika izstumta ārpus skolu programmā, radīja pretīgu situāciju - nu skaļa, prasta, rupja, krievu valoda skan uz ielām no latviešu mutēm. Valoda nav politiska vienība tikai tāpēc, ka tajā runā politiķi. Valoda ir kultūras vienība. Diemžēl - ne krievu, ne latviešu valodu par kultūras vienību neuzskata jo daudzi - īpaši anonīmie komentātori.
11.aprīlis 2013, 20:08 Atbildēt
KKirbis
..Sakiet, par kādu kultūru, kultūrtautu vai ko tamlīdzīgu varam runāt tajā amorālajā vidē, ko divos gadu desmitos esam šeitan izveidojuši, padarot par pornogrāfiju itin visu - sākot Dziesmu svētku biļetēm, ekonomiku un beidzot ar fenomenālu mazspēju salikt punktus uz "i" sabiedrību konsolidējošā attieksmē pret savas valsts vēstures pamatjautājumiem ???? Vai tik tiešam tiem, kam "vara un teikšana" nav kauns par ikgadējo, valsti pazemojošo, farsu 16.martā un tamlīdzīgos datumos? Līdz šim jau nekas labākāks, kā aizmukt "Plānotos" komandējumos, un no turienes vērot pa TV valsts ikgadēju pazemošanu, no lemt varošo puses, diemžel , 20 gadu laikā nav sagaidīts. Un, ticamākais, ka pārredzama nākotnē vien sagaidīsim to, ka šie jautājumi, līdzīgi kā citi sasāapējušie, pilnvaru beigās tiks aizfutbolēti nākamajiem. Lai tik paši paliktu "tīri"un ar atbildīgiem lēmumiem "neaptraipītu" karjeru.
11.aprīlis 2013, 21:40 Atbildēt
llatviete
kategoriski iebilstu ! šī aptauja ir veikta krievu vidū !
11.aprīlis 2013, 22:29 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!