Komentāri / Mamikins: Arvien vairāk krievu jauniešu latviešu valodu sāk izmantot sadzīvē
 

57 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

??
Ja Mamikinu nesāktu represēt pēc viņa izteikumiem par dombrovski un vienotību http://rus.tvnet.lv/novosti/kommjentariy/215144-mamikin_prjemjer_stidliviy_vorishka/comments/page/4, tad jau Latvijā būtu preses brīvība. Ja Mamikins meloja - tad dombrovskim jātiesājas, nevis jāaizliedz labāko pārraidi. Vienā no pēdējām pārraidēm bija uzzaicināts ukrainis - leģionāru atbalstītājs, par krieviem interesants vēstījums, bet kad Mamikins jautāja, staļins arī krievs, tad ukrainis demagoģiski sāka muldēt par ASV.
2.aprīlis 2013, 8:30 Atbildēt
LLauku vecis
Noklausījōs!!! Jā, pateica Mamikins, man pat tirpas pār muguru pārskŗēja. Ko tiesu sargu struktūras?????
2.aprīlis 2013, 9:05 Atbildēt
EEs
Lai nu ko tur par Mamikinu teiktu, bet televīzija Latvijā bez viņa ir palikusi tiešām garlaicīgāka. Ceru, ka kautkur atkal varēs redzēt viņu intervējam kādu. Viens no retajiem žurnālistiem, kurš nebaidījās uzdot ļoti neērtus jautājumus saviem viesiem.
Lai veicas, Mamikin.
2.aprīlis 2013, 8:34 Atbildēt
sstipra loģika
''Tad sapratu, ka nabaga jurists, kurš sastādījis līgumprojektu, ir skatījies sešus Bez cenzūras raidījumus. Vienā es runāju par abortiem (aha, tātad – pornogrāfija!...''
2.aprīlis 2013, 8:34 Atbildēt
LLeitis
Ja Mamikins būtu bijis paties, tad būtu pateicis patiesību, ka Latvijā visus 23 gadus krievus ar latviešiem kūda atsevišķi žīdi, tad lietas nostātos savās vietās. Bet ir tikai krievi, krievi...... latvieši latvieši.. Mamikin, izlasi grāmatu liin "Zem skorpiona zīmes""!
2.aprīlis 2013, 8:47 Atbildēt
aaivars
Man patik Msmikins,vins runaja par tadam lietam,kur latviska zurnalistika neuzdrosinajas,ari nepatikamasTemas,zel..........
2.aprīlis 2013, 8:52 Atbildēt
..
okupants.
2.aprīlis 2013, 9:01 Atbildēt
llācītim nepatīk
Cilvēks, kurš neizliekas ne grama, ir tāds, kāds viņš ir, runā atklāti visu un par visu. Tikai Latvijā tas nav īsti cieņā, jo ja būtu jātabild tādā pašā tiešuma garā, tad būtu ļoti interesanti. Un to pie mums neviens nav spējīgs, jo jāatzīst būtu savas kļūdas un dažādie "darījumi"... Labāk uztaisīt dežūrseju kā "olimpiskais miška" un dežurtekstā pastāstīt cik pie mums labi, jo esam izpildījuši Māstrihtas kritērijus.
2.aprīlis 2013, 9:07 Atbildēt
IINDRA
TURATIES MANIKINA KUNGS, GAN JAU TAISNIBA UZVARES JUSU LABĀ. PRET TIEM NACIONALISTIEM, UN VIENOTIESIEM >>GAIDAM JUS RNTV PROGRAMMĀ ATRAKCIK VIEN VAR...
2.aprīlis 2013, 9:14 Atbildēt
ssovs
pareizi jauniesi saprot lielo draudzibu ar latviesiem jo sarkanie strlnieki krieviju paglaba no baltgvardiem uz prieksu-krievi bus atkal liela draudziba kad kapitalisms sagrauj visu dzivi-gimenes-izposta sabruk visas ceribas uz nakotne labakdzivi....
2.aprīlis 2013, 10:11 Atbildēt
ttv skatitājs
Bija ļoti labs raidijums Mamikins neskopojās ar isteicienim un jautājumiem,es80% piekrītu tam ko viņš runāja ar studijas viesiem ,kādus jautājumus uzdeva.Aizvēra raidijumu gļevuļi un marionetes kurus vada tie kuriem bikses trīc lai neuspeldetu kāda patiesība par viņu ""varoņdarbiem"" valsts labā.
2.aprīlis 2013, 10:21 Atbildēt
llatviete
Paldies Dievam Mamikins nekur nepazudīs,ar nepacietību gaidu Jaunajā kanālā!!!
2.aprīlis 2013, 10:34 Atbildēt
JJānis
Nu tad beidzot šovinistiskais raidījums ir slēgts un galvenais propagandists ir atlaists.
2.aprīlis 2013, 10:34 Atbildēt
zzz
Valodas jautājumā. Latvieši paši vainīgi, runājot ar krieviem krieviski. Ne jau visi krievi ir tik stulbi kā šeit palikušie militāristi, kas joprojām nezina nevienu vārdu latviski. Ja pārdevēja atbild krieviski, tad viņai prece jāprasa latviski un tikai latviski, līdz viņa sāk runāt latviski. Es tā daru, un ir panākumi.
2.aprīlis 2013, 10:35 Atbildēt
sspicais
Līdzīga situācija bija sanatorijā,kad pie galdiņa sēdošie trīs latvieši visādi centās sarunāties krieviski ar vietējo krievu,kurš savukārt centās komunicēt latviski,diezgan amizanta situācija,bet valodas jautājumā -paši vien esam pie vainas.
2.aprīlis 2013, 11:26 Atbildēt
jješka`
To var just.Taču man ir citāda aplēse.To ,ka latviešu jaunieši nezina krievu valodu,viņiem grūti atmaksāsies,jo sarūk darba iespējas.Kur ir teikts,ka Krievijas darba tirgus nekad neinteresēs latviešus?Diez kāpēc Krievijas darba tirgus interesē ES un citas ārzemes?Bet mēs kā auni iestājušies jaunos vārtos un tikai bē unh bē, Ne jau zinot krievu valodu mēs mazāk mīlēsimsavu tautu un valodu.Turpretī pret savu anglicismu mums nav nekādu iebildumu!
4.aprīlis 2013, 12:33 Atbildēt
EEs
Arvien vairāk krievu jauniešu latviešu valodu sāk izmantot sadzīvē, Mamikins: kā parasti atkal melo, kā savos bijušos raidījumos. Vairāk no viņu pieminētiem "jauniešiem" dzirdu trīs vārdu kombināciju.
2.aprīlis 2013, 10:48 Atbildēt
vvsp
Mamikinam taisnība - lielākā daļa krievu jauniešu runā latviski vai vismaz saprot, toties letiņu bālģīmji lielākā daļa pat nesaprot krievu valodu un arī latviešu valoda paknapa.
3.aprīlis 2013, 15:16 Atbildēt
kka došu
Jā, no krievu valodas toties tos spēcīgākos vārdus mēdz mīlēt un cienīt ļoti, īpaši savā starpā.
4.aprīlis 2013, 11:21 Atbildēt
aatis
nu TV 3 no laika galas ir bijušas tikai vienotības lakstīgalas. ne principu, ne kauna
2.aprīlis 2013, 11:00 Atbildēt
wwww
Мамыкин только стал стервознее. Совсем с глузду сдвинулся на почве разжигания и провокаций.
2.aprīlis 2013, 11:06 Atbildēt
llapa
vienotibas gruppejumam loti nepatik mamikina patiesiba par to kas notiek latvija. turies cilvek, dambrovska gruppejums jau raustas pirmsnaves agonija- driz tam bus gals.
2.aprīlis 2013, 11:25 Atbildēt
rragana
Vienotības grupējumam ļoti nepatīk Mamikina patiesība par to,kas notiek Latvijā.Turies,cilvēk!Dombrovska grupējums jau raustās pirmsnāves agonijā.Drīz tam būs gals.Marš uz skolu!Saskaitīju vismaz 20 kļūdas tik īsā tekstiņā.Vispirms iemācies rakstīt latviski,jeb palūdz kādu,lai uzraksta tavā vietā.Tev un Mamikinam vēl daudz jāmācās.Lai paustu patiesību,jums abiem vēl ļoti tāls ceļš ejams.
3.aprīlis 2013, 10:24 Atbildēt
ppilsētas vecis
mamikins ir ziķeris-viņš neintervē dombrovski katru otro dienu ,bet intervē bez izņēmuma -pat lembergu un arī tādus ,kas paniski baidās no lemberga .
2.aprīlis 2013, 11:38 Atbildēt
eeermss
Protams, katru otro dienu intervē libermanus, gopņikovus, aļehejevus un uškovus. Baigais ziķeris, vienīgais absolūti pretvalstiskais raidijums bija, diemžēl būs atkal...
3.aprīlis 2013, 16:50 Atbildēt
llasītāja
Līdz ar Mamikina aiziešanu uz citu kanālu,šis cits kanāls iegūs lielāku latvisko auditoriju,kas skatīsies viņa raidījumu profesionalitātes dēļ.Ko teiksi?-atkal garām (kā jau pie latviešiem).Bet man žēl.
4.aprīlis 2013, 12:24 Atbildēt
ccerība - Es
Toties no latviešu jauniešiem arvien biežāk dzirdu tos pašus vārdus + davaj.... utt.! Griež ausīs...
2.aprīlis 2013, 11:48 Atbildēt
JJānis Derums
Drošvien Mamikins bez ētera nepaliks. Tādi prokrieviskie provokokatori Maskavai ir vajadzīgi. Nenoliegšu daudzi Mamikina raidījumi bija interesanti, bet pamatā viņa pozīcija bija ļoti tendencioza, uzdotie jautājumi provokatīvi, reizēm pat latviešiem ļoti aizskaroši un viņa personiskās simpātijas nenoliedzami bija ''atbrīvotāju'', kolonistu, to kuri 9.maijā pulcējās pie okupācijas pieminekļa Pārdaugavā pusē. Turklāt šie raidījumi necentās krievu auditoriju politiski audzināt, bet gluži pretī pat uzkurināt , uzsverot viņiem it kā nodarītās pārestības.( par pilsonību, valodu u.t.t.) Cilvēcīgi jau Mamikinu var saprast, jo principā pats viņš ir kolonists un emocionāli tam tuvāks viss krieviskais, Maskavas balss. Reizēm jau gadījās kad kāds uzaicinātais bija cienīgs Mamikina oponents un neļāvās sevi iedzīt stūri, kā pagājušajā nedēļā ukraiņu nacionālists Dmitro Korčinskis, kurš ar savām atbildēm šokēja Mamikinu un tam nebija ko iebilst. Mamikins sarunās ar latviešu politiķu pārāk politkorektīvo stilu pret šādu tiešu valodu nebija radis.
2.aprīlis 2013, 12:24 Atbildēt
rragana
Jā,tieši manas domas!Izteikti tendencioza pozīcija kā lielkrievu šovinistam.Bija patīkami,ka Korčinska kungs ar savu erudīciju izrādījās ciets riekstiņš Mamikinam.Bet bez ētera jau nepaliks,jo ir diezgan spējīgs.
2.aprīlis 2013, 21:31 Atbildēt
eefb
Jā, šis raidījums patiesi bija ko vērts! Iesaku visiem izmantot iespēju un to noskatīties... http://www.youtube.com/watch?v=HfwXRPqHGG8&feature=youtu.be
5.aprīlis 2013, 17:01 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!