Tapusi pirmā pastmarka, kuras nominālvērtība izteikta gan latos, gan eiro

© publicitātes

30. janvārī notiks pirmās dienas zīmogošana un prezentācijas pasākums Latvijas Pasta organizētajā pastmarku dizaina konkursā uzvarējušai pastmarkai, kuras nominālvērtība izteikta gan latos, gan eiro.

Jaunajā pastmarkā attēlots BMX braucējs, un tās autors Jānis Uzraugs uzsver, ka pastmarka ir veltījums Latvijas sportistiem un viņu sasniegumiem. Pastmarka Veltījums Latvijas sportistiem ir pirmā vērtszīme, kuras nominālvērtība ir izteikta gan latos, gan eiro – attiecīgi 0,35 Ls un 0,50 eiro, un tā ir nodrukāta 300 000 eksemplāru tirāžā. Pastmarkas dizaina ideja uzvarēja sabiedrības balsojumā sociālajos tīklos internetā, iegūstot 1181 balsi.

Latvijā

Ar ārvalstu tiešajām investīcijām Latvijai agrāk nav lāgā vedies, bet ir cerīgi ziediņi – pērn izdevies piesaistīt visnotaļ daudz jaunu investoru. Kas investoriem patīk un kas nepatīk? Izrādās, ka viņiem bail no iekšpolitiskās nestabilitātes mūsu valstī – tā viņus satrauc vairāk nekā nodokļi, darbaspēka pieejamība vai pat ģeopolitiskie riski.

Svarīgākais