Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā notiks Orhideju dienas

No 15. līdz 23.septembrim Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā aicinām baudīt orhideju eksotiku. Orhideju dienu laikā būs iespēja ne tikai aplūkot ziedus, bet arī uzzināt par orhideju dzīvi, daudzveidību, izplatību un izmantošanu.

Izstādē būs skatāmas Botāniskā dārza, Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu  un Lietuvas Orhideju kluba kolekcionāru skaistākās orhidejas. Pieredzējuši audzētāji atbildēs uz jautājumiem un dalīsies pieredzē. Interesenti varēs iegādāties orhidejas, kā arī substrātus un citas nepieciešamas lietas, kas noder orhideju audzēšanai mājas apstākļos. Orhideju izzināšanai un praktisku padomu iegūšanai notiks arī daudzas meistarklases.

Latvijā

Bēdīgi slavenajiem salātu un “Bolt” kurjeru labklājības “pētījumiem” pievienojies jaunākais brālītis “ANTI-MOB: Antidženderisma diskurss Latvijas publiskajā telpā un literatūrā”. Tāpat kā iepriekšējie: 300 000 eiro “svarā”.

Svarīgākais