Komentāri / Kas bija īstie Rīgas sargi?
 

8 komentāri

PPaldies par rakstu
labi gan, ka tas atkal tiek stāstīts. Man jau pāri 30, bet tikai tagad izlasīju - bet labāk vēlāk kā nekad :)
11.novembris 2009, 9:24 Atbildēt
NNormunds
Nozelojama situacija!Es pat padomju laika LPSR vestures gramata speju uzzinat par 11.novembra notikumiem,bet tagad Latvijas neatkaribas gados skolniekiem redziet ir grutibas uzzinat par Latvijas vesturei svarigiem notikumiem.Tas ir vienkarsi drausmigi ka divdesmit gados pec neatkaribas atgusanas jaatzist ka pat padomijas laikos komunistu redigeta vesture ir pilnigaka neka tagadeja.Kauns visiem,,urrapatriotiem,, un Latvijas Izglitibas ministrijai.Ministrija kas nespej organizet musu valsts patieso izglitibu!!!!!
11.novembris 2009, 10:20 Atbildēt
LLa
Pilnīgi piekrītu Normunda komentāram!
11.novembris 2009, 10:55 Atbildēt
sss
paaris dienas atpakalj pa tv raadiija tos riigas sargus . man kaut kaa negaaja pie sirds - nenoticeeju . ticamiibas moments tika nozagts . vienas un taas pashas sejas , taads stiivs teijaateris , pat nezinu kam domaats taads uzspeeleets maaksliigums - penzionaariem , vai?
11.novembris 2009, 11:25 Atbildēt
ŽŽanis
Iesaku izlasīt "brīvības cīņas" latviešu konversācijas vārdnīcā!
11.novembris 2009, 14:58 Atbildēt
MMV
nu filma holivudas stilā diemžēl,ar holivudas stila muļkibām.
11.novembris 2009, 15:17 Atbildēt
SSigurds
Normund! Kāda Latvijas vēsture , kāda mācīšana? Lai "iebrauktu tēmā"-FAKTS" no Rēzeknes rajona skolu absolventu darbuzdevumiem vēsturē :

1.Holokausta vēsturiskā nozīme.

2.Latvijas karavīru misija Irākā un Afganistānā.

3.Dzīve Latvijā pēc iestāšanās Eiropas Savienībā.

VĒL KĀDI JAUTĀJUMI ???
11.novembris 2009, 17:19 Atbildēt
NNormunds
Sigurd !Par to jau es rakstu ka nemaca Latvijas vesturi Latvija!!!!Es jau zinaju ka Tevis aprakstitas mulkibas liek macities ta vieta lai macitu kaut vai to minimumu ko es padomijas laika zinaju!!!Man ir loti skumji kkka padomju laika par Latvijas vesturi komunisti lava macit vairak neka tagadejie,,patrioti,,Pie varas esosie pirms velesanam daudz runa par Latviju,daudz sola ,bet reali nekeras kalat.Pie tam pielauj krievu skolas izmantot vestures gramatas no Krievijas.Skolotaji tur atlaujas stastit padomju laiku stastus.Tad kadus Latvijas pilsonus var sanemt pec tadas apmacibas.Pagajusaja gada solija ka tiks uzrakstita jauna Latvijas vestures gramata,bet tas laikam bija kartejais solijums!!!!
12.novembris 2009, 7:16 Atbildēt