Komentāri / Ārzemju latvieši meklē iespējas palīdzēt Latvijai
 

10 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

FFignja
Es Latvijai palidzesu tikpat cik vina man un manai gimenei,kurus jus mergli,piespiedat aizbraukt.Atpakal nebrauksim.
14.jūlijs 2012, 20:16 Atbildēt
ssovjety
Šodien skaidroju dēlam, kā godmanis ar repši 1992.gada oktobrī izdzina tūkstošiem latviešus no dzīvokļiem, kurus iedeva krievi.
1) Savācot kopīgos rubļus iedotot latviešu rubļus
2) aizvedot uz Krieviju - kur zelts pret ko samainīja?
3) robežu ieviešot ar Krieviju.
4) 5 ls, kurus vevcvecāki vāca 3, 4 mēnešus mazbērniem nonivelēja līdz 1 h darbam - lūk tā JL ( turpmāk vienotības) dibinātājs apzaga latviešus.
14.jūlijs 2012, 22:36 Atbildēt
iieteikums
Iesaku - dibiniet emigrācijas valdību,un tad atgriezieties Latvijā un mēs kopīgiem spēkiem aizslaucīsim visus konsolidovskus un viņu politisko dzīvnieku fermu vēstures mēslainē.
14.jūlijs 2012, 22:06 Atbildēt
xxx
tie kas tur bija ieradushies nebija aarvalstiis dziivojosho latvieshu paarstaabji bet parasti nomenklatuuristi un chanceri .
kaarteejais balagaans.
14.jūlijs 2012, 23:12 Atbildēt
iindulis
ej dirst 4.maija respubļika
15.jūlijs 2012, 2:16 Atbildēt
pprasiba
lai latvijas saiema un vienotibas sorosita dombrovska valdiba no ANO tribines pazino ,ka treso reizi pensionarus latvija neapzags.
15.jūlijs 2012, 4:13 Atbildēt
''Diriģents
Droši vien atbrauks uzdziedāt : "Es tavs dēls! " , un nopelnīt lielu latu.
15.jūlijs 2012, 9:36 Atbildēt
TTors
Ja ir jāmotivē, tad jau saknē kaut kas ir nepareizi.
15.jūlijs 2012, 9:39 Atbildēt
TTroll
Palīdzēt var, stiprinot un finansējot kultūru, Latvijā un ārzemēs. Jo kultūra ir vienīgais, kas var palīdzēt latviešiem izdzīvot. Vajag vairāk starptautiski runāt par kultūras genocīdu Latvijā. Jāatceras, ka padomju funkcionāri ļoti baidījās no emigrācijas pārmetumiem par latviešu kultūras ierobežošanu, tādēļ tie centās veicināt izglītību, zinātni, mākslu... Tagad kultūra tiek turēta pusbadā, izņemot operu - kā valdošā režīma izkārtni. Stingrāka nostāja un skaļāki vārdi no ārzemēm arī mūsdienās var likt sarosīties visiem šiem "konsolidovskiem" un saprast, ka nekāda ekonomika bez kultūras neies krastā - tās ir savstarpēji atkarīgas.
15.jūlijs 2012, 10:46 Atbildēt
OOme
Nav jēgas saukt atpakaļ, jo cilvēka cienīgu dzīvi Latvijā neredzēt gadus 50. Apskaužu savus radu 4 puišus, kuri strādā un labklājībā dzīvo Anglijā. Atbraucot ciemos katru gadu pārliecinās, ka bagātie kļūst bagātāki, bet tautas lielākā daļa - nabagāki. Skumdina tikai tas, ka atpakaļceļā viņu ģimenes vairs nedosies. Ak, kaut es būtu mazliet jaunāka, jo pārtikt no nabagu pabalsta- pensijas ir ļoti grūti un smagi apzināties, ka tā ir novērtēts pēckara paaudzes darba mūžs. Toties mums ir miljonāru vesela armija. Ne jau viņu darba augļi ir šajos miljonos.
15.jūlijs 2012, 12:45 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!