Līdz 1.maijam jānomaina radžotās riepas

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) atgādina, ka otrdien, 1.maijā beidzas termiņš, kad Latvijā ceļu satiksmē atļautspiedalīties ar transportlīdzekļiem, kam ir radžotas riepas. Aicinām autovadītājus savlaicīgi veikt riepu maiņu.

Atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem, ar radžotām riepām varēs atkal braukt no 1.oktobra. Savukārt saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu policija par braukšanu ar radžotām riepām no 1.maija līdz 1.oktobrim piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam 20 latu apmērā.

Latvijā

Zviedrijas uzņēmums "Telia Company" ("Telia")parakstījis saprašanās memorandu ar Latviju, AS "Latvenergo" un VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" (LVRTC) par visu tai piederošo fiksēto tīklu operatora "Tet" un mobilo sakaru operatora LMT akciju pārdošanu, teikts "Telia" paziņojumā uzņēmuma interneta mājaslapā.