Turnīrā "Rīgas rudens 2009" pulcēsies 30 frisbija komandas
 

7. un 8.novembrī Ogres un Lielvārdes sporta hallēs norisināsies 12. starptautiskais frisbija turnīrs "Rīgas rudens", ko organizē Ogres Frisbija klubs sadarbībā ar Latvijas Frisbija federāciju.

Turnīrs pulcē spēcīgākas frisbija komandas no Baltijas valstīm, Krievijas pilsētām - Maskavas, Pēterburgas, Ņižņijnovgorodas, Dzeržinskas - un Polijas. Šogad vīriešu konkurencē piedalīsies 20 komandas, sieviešu - 10, informē Ogres Frisbija kluba pārstāve Aiga Grasmane.

No Latvijas turnīrā piedalīsies 8 vīriešu un 5 sieviešu komandas. Viens no kritērijiem atlasei uz šo turnīru ir komandas sasniegumi starptautiskos turnīros un Latvijas frisbija komandām arī sasniegumi aizvadītajā regulārajā Latvijas Čempionātā.

Pēdējos gados vīriešu konkurencē goda pjedestāli ieņem komandas no Krievijas. Pērn austākais latviešu komandas sasniegums bija 5.vieta komandai Hardcore Ultimate. Kā arī iepriekšējos gados paliek aktuāla intriga, vai kādai no Latvijas komandām izdosies izcīnīt medaļas šajā prestižajā turnīrā.

Dāmu konkurencē šogad piedalās 3 komandas no Krievijas, 5 no Latvijas un pa vienai no Lietuvas un Igaunijas. Pērn zelta medaļas izcīnīja Cosmic Girls no Pēterburgas, aiz sevis atstājot komandu no Salaspils un Ogres Momentam 3.vietu.

Spēles notiks Ogres sporta centā, Ogres 1. vidusskolā un Lielvārdes Sporta centrā 7.novembrī un 8.novembrī. Spēļu sākums plkst. 9:00. Finālspēļu sākums 9.11. Ogres Sporta centra hallē no plkst. 14:30.