Komentāri / DP izbeigusi kriminālprocesu par internetā izvietoto aicinājumu zaimot valsts karogu
 

7 komentāri

JJa jau
"tekstam bija pievienots attēls ar Latvijas karogu, uz kura redzams nepiedienīgs zīmējums un aicinājums zaimot karogu.", un ir likums "par Latvijas valsts ģerboņa vai Latvijas valsts karoga noraušanu, saplēšanu, salaušanu, iznīcināšanu vai par citādu šo valsts simbolu zaimošanu", tad atliek tikai naivi pajautāt, kāda ir DP argumentācija kriminālprocesa izbeigšanai?
Acīmredzot jāsaprot, ka vai nu a) valsts karogs (arī zīmēts) vairs nav LR simbols; b) KL 93. pants ir atcelts (interesē uzzināt - kad?) vai arī c) DP (tāpat kā ik gadu 9. maijā) uzskata par iespējamu likumus locīt/ interpretēt pēc sava subjektīvā ieskata arī tad, ja tie skar valsts simbolu.
Un profesionāļiem atsaukties uz "anonīmo aicinājumu" ir vairāk nekā naivi: pajautājiet jebkuram pamatskolas skolēnam, viņš pastāstīs, ka katra aicinājuma rakstītājam (arī men) ir interneta adrese, ko policijai uzzināt, - nieka lieta. (Protams, ja ir vēlme.)
26.februāris 2012, 11:31 Atbildēt
ees
Bet ja nu zaimotājs izrādās izradzētās,krievu,tautības ,labāk laikus izbeigt.Cita lieta ja runa būtu ,ka latvieši zaimojuši varenās un plašās simboliku
26.februāris 2012, 11:39 Atbildēt
ddoma
Man domāt ir laiks atcelt krievu zābaklaižas DP . Tieši DP un pārējo drošībnieku inertums un bezdarbība noved pie tik smagām sekām , ka te var zaimot karogu, nepilsoņi taisīt gandrīz vai valsts apvērsumu, kakāt Latvijas valstiskumam uz galvas!
26.februāris 2012, 14:28 Atbildēt
AAndrejs>domai
Doma laba, bet nereāla, jo Latvijas čeka ir Krievijas čekas filiāle ar atbilstošu domāšanu. Viņi nav Latvijas patrioti, bet Krievijas algotņi. No čekas neaiziet. Ar godu uz kapiem pavada. Čekists, tas ir mūža darbs un tituls. Mūsu DP to lieliski apstiprina. Diemžēl.
20.novembris 2012, 19:05 Atbildēt
JJapānis
Ierosinu 9.maijā publiski sadedzināt Krievijas karogu!
26.februāris 2012, 16:04 Atbildēt
FFēlis
Paga, es kaut ko laikam nesapratu. Netā izliek appimpjotu vai kaut kā citādi izcūkotu valsts simbolu un izrādās, ka nav noziedzīga nodarījuma priekšmeta? Kungi no DP- ieslēdziet kompi un lūk viņš ( appimpjotais simbols ) jums priekšā kā virtuāls priekšmets ! Referendumu jau padirsāt, tagad vēl šis ! Varbūt ierosināt referendumu par DP, kā bezjēdzīgas, savus tiešos pienākumus neveicošas organizācijas, izformēšanu bez atlaišanas pabalstiem ?
26.februāris 2012, 19:05 Atbildēt
TTfu
Pretīgi tie russkojazičņije! Paši bez savas tautas, bez tēvzemes, bez saknēm, tāpēc plosās...
27.marts 2012, 8:29 Atbildēt