Apgrūtināti braukšanas apstākļi

Latvijas Valsts ceļi informē, ka braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apgrūtināti Kurzemē, Zemgalē un centra reģionā.

Snieg un putina, gaisa temperatūra no -7ºC līdz -1ºC.

Rīgas apkārtnē un Liepājas, Jelgavas, Bauskas virzienos braukšanas apstākļi ir apgrūtināti. Autoceļi sniegoti, brauktuves atkārtoti tīra un kaisa.

Ventspils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga – Srazde. Autoceļi sniegoti, brauktuves tīra un kaisa.

Daugavpils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga – Pļaviņas. Autoceļi sniegoti, vietām veidojas apledojums, brauktuves tīra un kaisa.

Siguldas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga – Vangaži. Autoceļi sniegoti, brauktuves tīra un kaisa.

Valmieras virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Strenči – Valka. Autoceļš sniegots, brauktuves tīra un kaisa.

Ainažu virzienā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti. Autoceļi sniegoti, brauktuves tīra un kaisa.

Uz vietējiem autoceļiem braukšanas apstākļi ir apgrūtināti. Brauktuves tīra atbilstoši ceļu uzturēšanas klasēm un veic bīstamo posmu pretslīdes apstrādi.

Latvijā

Bruknas muižas parkā 16. augustā notiks koncertuzvedums “Laimes flauta”, bet dienu pirms tam – meistarklases jaunajiem dziedātājiem. Koncertuzvedumā piedalīsies dziedātāja Aleksandra Špicberga un vīru vokālā grupa, flautists Andis Klučnieks, ģitārists Vladimirs Kudrins, bundzinieks Elvijs Endelis, zēnu vokālā grupa “Puikas” un apvienotais bērnu koris.

Svarīgākais