Durbes pilī notiks pasākums Tukuma novada audžu ģimenēm

27.decembrī, otrdien, plkst. 14:00 Durbes pilī (M. Parka 7) notiks Tukuma novada Domes finansētais labdarības pasākums "Baltie Ziemassvētki", uz kuru aicinātas Tukuma novada audžu ģimenes.

Tuvojas Ziemassvētki - labestības, sirsnības un dāvināšanas laiks, kad viens otru vēlamies iepriecināt. Tukuma muzejs sadarbībā ar Tukuma novada bāriņtiesu organizē labdarības pasākumu "Baltie Ziemassvētki" novada audžu ģimenēm. Pasākums notiks Durbes pilī, un tā būs kā dāvana Ziemassvētkos uz kuru aicinātas 26 Tukuma novada audžu ģimenes.

Programmā Rīgas leļļu teātra izrāde "Rūķis sveču lējējs", dāvanas no Rūķa maisa un laimes liešana, lai izzinātu, kas gaidāms nākamgad. Tukuma muzejs visām ģimenēm dāvinās izdotās novadpētniecības grāmatas, savukārt "Tukuma piens" - savu produkciju. Piecām no tām anonīms ziedotājs dāvina datorus.

Latvijā

Jaunā pedagogu darba algas modeļa "Programma skolā" ieviešana vispārējās pamata un vidējās izglītības posmā valstij nākamgad varētu izmaksāt papildu 37 miljonus eiro, liecina aģentūras LETA rīcībā esošie Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) aprēķini.

Svarīgākais