Uz prāmja "Romantika" ceļā uz Stokholmu piedzimst mazulis

Vakar, īsi pirms plkst.20.00 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Riga) saņēma informāciju, ka uz pasažieru prāmja „Romantika” norisinās dzemdības un sievieti nepieciešams nogādāt mediķu aprūpē.

Uz notikuma vietu, Irbes jūras šaurumā, MRCC Riga norīkoja Gaisa spēku Aviācijas bāzes helikopteru Mi-17. Līdzi devās arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ārstu brigāde.

Pirms plkst.1.00 naktī uz pirmdienu jauno māmiņu ar bērniņu veiksmīgi nogādāja Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā.

Prāmis "Romantika bija ceļā no Rīgas un Stokholmu.

Latvijā

Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljonā investēti 1,3 miljoni eiro, bet tajā tirgo rūpniecības preces. Uzņēmējs, bijušais ministru prezidents Māris Gailis TV24 diskusijā “Preses klubs” kritizēja paviljona interjeru, paužot viedokli, ka “tās stendu kastes ir drausmīgas”. Viņš cer tur rudenī atkal ieraudzīt dārzeņus.

Svarīgākais