Skolotāji tiek aicināti savu svētku dienu kopā ar skolēniem atzīmēt "Rīgas cirkā"

Šogad skolotāju diena tiks svinēta "Rīgas cirkā", 4.oktobrī, kad skolotājiem ar savām klasēm, būs iespēja interesantā atmosfērā nosvinēt šos svētkus.

Skolotāji ir tie, kas iegulda darbu un ieliek pamatus katra bērna nākotnē. Tie izglīto, rūpējas, palīdz rast atbildes uz dažādiem jautājumiem, pamāca kā rīkoties pareizāk un pavada ar bērniem kopā 12 dzīves gadus. Lai pateiktos skolotājiem par viņu ieguldījumu, jau kopš 1994.gada pasaulē atzīmē skolotāju dienu. Skolotājiem šī diena ir iespēja apzināties savu nozīmīgo lomu pārmaiņu procesos.

Arī "Rīgas Cirks" 123.sezonas ietvaros ir parūpējies par īpašiem pasākumiem skolotājiem, aicinot tos kopā ar skolēniem ierasties "Rīgas Cirkā" 4.oktobrī plkst.18:00 uz īpašu izrādi, kas sagādās pārsteigumu un svētku sajūtu ikvienam.

Par godu skolotāju dienai, pasniedzējiem ieeja uz izrādi ir bez maksas, turklāt “Rīgas Cirks" sagatavojis īpašus pārsteigumus. Skolēniem būs pieejamas īpašas atlaides cukura vates iegādei un kolektīviem, sākot no 15 cilvēkiem, biļešu cenai 10 % atlaide.

Skatītājiem būs iespēja ne tikai apskatīt dažādus pasaules un Latvijas māksliniekus, bet priekšnesumos piedalīties arī pašiem un baudīt īstu cirka atmosfēru, par ko rūpēsies "Rīgas Cirka" deju grupa, dzīvnieki un citi neparasti mākslinieki.

Latvijā

Mēs nebijām tikušies gadiem. Jānis pēc aktīvās politikas posma dzīvoja diezgan savrupi, dienas dalot ar meitu Madaru un sievu Baibu. Kad uzzināju traģisko vēsti par Jāņa bojāeju, sirdī iedzēla senas atmiņas kā dadža pogaļas, un es nodomāju: kādam ir jābūt izmisumam, lai izvēlētos nāvi, nevis iespējamu izeju no šķietamas bezizejas?... Jānis, kuru ieraudzīju atvadu brīdī, atbildi nesniedza. Jānis Straume, savulaik kaismīgs un principiāls politiķis, vienlaikus – mazliet sentimentāls, sevī vērsts vienpatis ar latvieša dvēseli.

Svarīgākais